Lista ocen Land Rover Freelander I (98) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 156 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~obalsystem@gmail.com
Hard Top 1.8 i 16V 117KM 86kW
Z przodu prawie każdy znajdzie wygodną pozycję... pozycja jak w typowej terenówce... jest wysoko. Z tyłu nieco gorzej lecz dwie osoby zmieszczą się bez problemu. Miejsca więcej niż w Audi A4. Mimo szerokich drzwi (wer. 3-drzwiowa) zajęcie miejsca z tyłu nie należy do najprostszych. Niewielki bagażnik (dł. zaledwie 55 cm) nadrabia swoją funkcjonalnością i łatwością dostępu (bocznie otwierane drzwi), jest dość wysoki, próg załadunkowy znajdyje...
~Greg
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Wygodne fotele, zarówno z przodu jak i z tyłu. Sporo miejsca w środku. Jeśli fotel kierowcy miałby regulację wysokości dałbym całe 5 a tak jest jak dla mnie jest 4,5. Niestety dla wysokich osób (takich jak ja - 1,94m) miejsca za kierownicą jest tylko tyle ile potrzeba i nie ma prawie żadnego luzu. Nadal jednak uważam pozycję kierowcy za dość komfortową, choć ktoś wyższy o 10 cm ode mnie mógłby mieć już całkiem inne zdanie na ten temat.
~Eustachy
Standard 2.0 TD4 112KM 82kW
Wielki ogromny minus za brak regulacji fotela kierowcy w pionie. Nie wiem jak można wymysleć kontrukcję która ma przyjąć kierowcę 1,50m i 2 m. Choć ten z 2 metrami to się już ledwo zmieści. Za to z tyłu sporo miejsca mimo odsunięcia przednich foteli na maks do tyłu. Tylna kanapa wyżej niż przednie siedzenia co daje dobry efekt dla pasażerów (lepszy widok do przodu)
~Richard
Standard 1.8 i 16V 120KM 88kW
Kierowca spoko, pasazer z przodu ma przerabane, tam gdzie jest miejsce na nogi jakis glupi angol chcac uproscic zmiane kierownicy z prawej na lewa wepchnal tam jakies pudlo nie wiem z czym i przez to nie mozna normanie tam wlozyc nog.Ogolnie z przodu siedzi sie w miare okej, troche jak na tronie, z tylu moze byc, troche za proste sa oparcia, no ale to niby terenowa...
~Filip
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Tutaj ocena jest mocno subiektywna, ponieważ patrzę z pozycji 19-latka, który przewoził raczej jedną pasażerkę, niż rodzinę z dziećmi :D jednak miejsca w środku jest sporo, z tyłu też nikt nigdy nie narzekał, jedynie przy wsiadaniu wysiadaniu z tylnej kanapy w wersji trzydrzwiowej. Bagażnik nie za duży, ale na 2 osoby idealny :)
~junge@wp.pl
Standard 2.0 TD4 112KM 82kW
Przestrzeń - wiele razy byłem tym autem na nartach w Czechach - idealnie w poprzek bagażnika mieściła się moja deska snowboardowai jadąc na taką wypad we czwórkę z całym kompletem sprzętu dla każdego było miejsce. Na duże uznanie zasługuje fakt podwyższenie dachu nad głowani pasażerów z tyłu - dzieki temu maja tam lepszą przestrzeń
~bykownia@op.pl
Standard 1.8 i 16V 120KM 88kW
przestrzeni tu nie brakuje kierowca ma spory zasob regulacji jak i pasazer kazdy nawet bardzo duzy znajdzie dla siebie dobre miejsce oprocz tylu bo jak juz wspomnialem na temat widocznosci do tylu takze lepiej tam nie sadzac wysokich osob.
~kelian01
Hard Top 1.8 i 16V 117KM 86kW
na pewno ponad przeciętną zarówno z przodu jak i z tyłu, przy tym modelu akurat trzeba brać pod uwagę to , że jest dwudrzwiowy i wsiadanie do tyłu jest problemowe, ale to zależy czy jeżdzi się we dwoje czy więcej
~bialasowa12@neostrada.pl
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
mam wersję czteroosobową ale jeżdzimy zazwyczaj w dwójkę w zupełności wystarcza, ale coś przewieść to już problem, chyba że jakiś mało gabarytowy to wtedy nawet z dużym ciężarem [kafelki] idzie.
Dziennik kosztów dla Land Rover Freelander I
9,7
7,2
10,8
~Jaro
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
tak z przodu jak i z tyłu mozna sie spokojnie i wygodnie rozłożyć w lecie ściągana tylna część dachu ryzykując mandat mozna tam postawić jakieś laski i pobawić sie w słoneczny patrol:P;)