Lista ocen Land Rover Freelander I (98) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 156 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pablo
Hard Top 1.8 i 16V 117KM 86kW
mysle ze jak na takie auto mozna by wygospodarowac troche wiekszy bagaznik ale nawet przy 3 drzwiach jest w porzadku
~i.wasilewski@ neostrada.pl
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Schowki w desce przed kierowcą i pasażerem beznadziejnie płytkie, irytujące. Angielski dowcip a nie użyteczny do czegoś schowek.
~Tomasz
Standard 2.0 TD4 112KM 82kW
Samochod typowo dla anglikow. Jak ktos ma ok 180cm wzsrostu - to radze nie wsiadac. Ja osobiscie zle sie czuje w tym samochodzie.
~drpiotrczyz@tlen.pl.
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
mam 175 cm i dla mnie super widocznie Angole to nie giganci,dzieciaki /małgośka i wojtek /z tyłu mają jeszcze lepiej
~Marek Lewandowski
Standard 1.8 i 16V 120KM 88kW
Dużo przestrzeni z przodu i na tylnych siedzeniach. Komfortowe nagłośnienie - subwoofer w bagażniku.
~żegnaj freelanderku
Hard Top 1.8 i 16V 117KM 86kW
Wersja 3d ma te same wymiary co 5d. Z tyłu bywa wygodnie, nadspodziewanie dużo miejsca na nogi.
~Piotr
Standard 2.0 Di 98KM 72kW
autko jest naprawdę przestronne! pięć osób plus bagaże na długą trasę bez żadnych problemów.
~JanKazimierz
Standard 1.8 i 16V 120KM 88kW
Raj dla wysokich kierowców, natomiast za wysokim kierowcą wyższy pasażer będzie miał troche ciasno
~nikesz
Standard 1.8 i 16V 117KM 86kW
mam189cm wzrostu 90 kg wagi i wygodnie podróżuję nie odczuwam ciasnoty wszystkich kierunkach podczas jazdy.
Dziennik kosztów dla Land Rover Freelander I
9,7
7,2
10,8
~Lublinianin
Standard 2.0 TD4 112KM 82kW
Dużo miejsca. Z tyłu troszkę mniej z tego względu że pasażerowie siedzą wyżej. Ale 5 osób spokojnie jedzie.