Lista ocen Land Rover Freelander I (27)

~Piotr
Standard 2.0 Di 98KM 72kW
samochód służy mi od prawie czterech lat, jedynym poważnym problemem był zepsuty reduktor na samym początku, poza tym drobiazgi, z którymi w większości sam sobie poradziłem. pilnuję wymiany oleju na czas (półsyntetyk), poza tym lać ropę i jeździć! Mój \"Freak\" jest używany na codzienne dojazdy po mieście, dalsze trasy, a również regularne wizyty poza asfaltem - optymalny do moich potrzeb!
3,4
~logobankplus@wp.pl
Standard 2.0 Di 98KM 72kW
Ja po prostu kocham to auto i wcale się nie zrażam ironicznymi wypowiedziami zwolenników prawdziwych terenowych Land Roverów i innych terenówek . To auto z pewnością nie jest dla nich . Jest to naprawdę fajna , wygodna ,duża osobówka z nieco ponadprzeciętnym prześwitem . Niestety ten wspaniały obraz psuje dosyć duża awaryjność .Problem jest o tyle poważniejszy niż zwykle , że naprawy przeważnie dotyczą bardzo kosztownych podzespołów .Próżno...
~Czeslaw_Wapno
Soft Top 2.0 Di 98KM 72kW
Prosta konstrukcja Perkinsa z lat 70-tych, nie jest to rakieta, ale jedzie do przodu w miarę sprawnie. (Silnik)
3,1
~tuchan
Soft Top 2.0 Di 98KM 72kW
Auto jest ładne. Na prawdę można znaleźć model który robi wrażenie i wygląda drogo. Minusy auta to fatalne plastikowe wnętrze, bardzo niewygodne fotele, cała masa drobnych usterek, które na prawdę męczą i wpływają na opinię jaką mam o aucie. Czy kupił był drugi raz freelandera? Myślę, że nie.
2,5
~Dawid
Standard 2.0 Di 98KM 72kW
Nie kupujcie tego auta, zapłacicie za nie nie 20000, a 40000!
~staagnieszka@poczta.onet.pl
Standard 2.0 Di 98KM 72kW
Dla mnie nie jest głośny, poza tym ja uwielbiam brzmienie silnika Diesla, ja po prostu muszę go słyszeć, bo dla mnie to w pewnym rodzaju...muzyka. Mój jest idealny! (Silnik)
4,1
~kajorzbajor@op.pl
Standard 2.0 Di 98KM 72kW
Gdy bym miał kupic nastepne auto to kupił bym land rovera i tez z tym samym silnikiem 2,0TD 98KM
~Gap
Standard 2.0 Di 98KM 72kW
Zaczne od plusow Landrovera wiec... +dobre wsiadanie i wysiadanie z autka bo wysokie +oszczedne po mieście jak na naped 4x4 +brak obawy o kontakt z kraweznikiem lub zawieszka + dobrze sprawdzil sie w terenie , gorki ,bloto, krzaki itp super! Teraz minusy... -mam 190 cm wzrostu ten samochod nie nadaje sie dla duzych ludzi- bardzo mala szyba przednia ktora ogranicza widocznosc szczegolnie wtedy kiedy podjechalo sie za blisko swiatel,...
2,7
~grzesiek
Standard 2.0 Di 98KM 72kW
za taką kasę to pomyłka, kupiłem uźywanego 4 latka za 50 000 zł zawiodłem się mocno, bardzo ładny wygląd zewnetrzny, środek dosyć toporny to jest duży plus ale tylko dla innych kierowców którzy nie muszą go eksploatować
~Artur
Standard 2.0 Di 98KM 72kW
Wygodnie, spalanie w normie, duży plus w zimie to napęd na 4 koła. Przyjemny wygląd.