Lista ocen Mazda 3 I Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW 2003-2009 (23) - Ergonomia

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Walus46
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Można mieć BMW 335 w sedanie i nie mieć gdzie położyć 2zł, telefon, czy postawić kawę w kubku. Duuuży schowek w podłokietniku, duży schowek w tunelu środkowym na 2 kubki. Miejsce na drobiazg (szczelina zrobiona pewnie na monety) oraz popielniczka (nie używam - można też stosować jako schowek, a wkład ma wyjmowany). Guziki wszystkie na swoim miejscu, obsługa intuicyjna. Tempomat na kierownicy. Podłokietnik w drzwiach miękki. Guziki od szyb...
~Adam - serdeczna@yahoo.com
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Na początku przygody z 3-jką przyzwyczajenia wymaga dźwignia hamulca ręcznego umiejscowiona nie po stronie kierowcy, a po prawej stronie tunelu. Ale szukanie jej ręką trwa zaledwie kilka pierwszych dni, potem sama świetnie wpada w rękę. Rewelacyjna obszyta skórą i gruba - kierownica i takaż dźwignia zmiany biegów.
~Reggie
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Czytałem opinie dotyczące zbyt małych przełączników na konsoli centralnej. Według mnie jest ok. Wygodne pokrętła, czytelne opisy. Cieszy mnie duża ilość schowków. Świetne są uchwyty na kupki między fotelami oraz duży podwójny schowek w podłokietniku. Ogromny schowek przed pasażerem.
~darhad
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Jakoś nic mnie nie drażni. To co często używane jest pod ręką. Bagażnik mały dla osób z wyższymi wymaganiami ale dla mnie wystarczy. Po złożeniu siedzeń duża równa powierzchnia. Udało się włożyć szafkę 155 cm wysoką i spokojnie zamknąć klapę.
~kris_szczecin
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Wnętrze stonowane. Prosta obsługa. Szkoda, że w Mazdzie nie mam takiego wyposażenia jak w miałem w Mondeo GHIA: podgrzewane siedzenia, podgrzewana przednia szyba itd. Ale z drugiej strony nie ma się co zepsuć :)
~Robert
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Auto jest doskonałe dla osób do 175 cm wzrostu, dla wyższych dość trudne wsiadanie i wysiadanie. Fotel kierowcy regulowany w dwoch płaszczyznach, z podparciem lędźwiowym, kierowca regulowana w 1 plaszczyznie, ujdzie.
~Marcin
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Wszystko na swoim miejscu, obsługa bardzo prosta. Całkiem pojemny schowek zarówno ten przed pasażerem jak i ten w podłokietniku. Jest miejsce na kubki z kawą jak i na butelkę z wodą także wszystko ok.
~Adam
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Można tym autem jechać długie godziny. Bardzo wygodne dobrze zaprojektowane auto dla kierowcy. Z tyłu nie jeżdżę więc z własnego doświadczenia nie wiem, ale nikt nie narzekał.
~mariano
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Fotele dobrze trzymają i są wygodne. Kilka długich podróży i bez problemu. Przyciski po ręką, intuicyjne. Liczba schowków jak najbardziej ok.

Usterki Mazda 3 I

Mazda 3 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Buder
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
wszystko dobrze rozłożone i przemyślale. Choć na początku trzeba przeczytać instrukcję, żeby we wszyskim się połapać
Mazda 3 I Hatchback