Lista ocen Mazda 3 I Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW 2003-2009 (17) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Buder
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Możesz w to auto przyłożyć kulą wyburzeniową a następnie pojechać do Chorwacji. Auto w kwestiach najważniejszych - silnik i układ jezdny jest moim zdaniem trudne do zjechania, jeżeli nie kupiłeś trupa od Mirka handlarza. A i taka uwaga. Mam w aucie skóre i przy 120.000 km dopiero widać zagniecenia na skórze, pierwsze rysy w środku. Auto ma przyzwoitą odporność na zużycie wewnątrz.
~artur
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Nie wiem co znaczą poważne usterki. Generalnie auto nie zepsuło się tak żeby nie można było jeździć ale powyżej wskazałem szereg wad które powstały w krótkim okresie czasu i być może jako pojedyncze są usterkami drobnymi ale ich ilość raczej wskazuje na poważną awaryjność auta
~Marcin
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Sprężarka klimatyzacji nie domagała ale udało się ogarnąć temat nie wielkim kosztem. No i trzeba za wczasu walczyć z korozją bo to największa i najpoważniejsza usterka producentów tego samochodu.
~darhad
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Mazda nigdy nie zawiodła w drodze. Przejechałem nią w 5 lat około 150 tys. km. Przygotowuję się duchowo na problem z gwiżdżącą skrzynią biegów i będzie to pewnie sporo kosztować.
~Walus46
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Żadnej, która unieruchamia samochód. Przepaliła mi się żarówka, więc kilka guzików od klimy nie jest podświetlana, ale po prostu nie chce mi się z lenistwa tego robić :)
~Kintaro
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
40 tys i tylko koreczek zbiornika wyrównawczego. Gdzie przy moim byłym bmw seri 1 2004 srednio rocznie dokladac 7 do 10 tys zł po 3 latach użytkowania to jakieś nieporozumienie.
~kris_szczecin
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Co tu może sie zepsuć pytam? Nie ma wtrysków, turbin, kół dwumasowych. Prosty 2.0 listrowy silnik. Jedynie co może paść to zawieszenie - polskie drogi.
~Henryk
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
nic mi się nie zepsuło wymieniłem jedynieolej i filtr powietrza. Klocki dziwnym sposobem słabo się ścierają na co narzekać nie będę :)
~kudys37
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Brak zaskakujących usterek. Alr można tu wliczyć rdzę i branie oleju.

Usterki Mazda 3 I

Mazda 3 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~bratos@op.pl
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
narazie rzadnych ale swiwtna gwarancja zapewnia spokojny sen
Mazda 3 I Hatchback