Lista ocen Mazda 3 I Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW 2003-2009 (25) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Walus46
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
191 cm, mieszczę się bez problemu, z tyłu również. Pięć osób jedzie i nie narzeka. Nie jest to Superb. Fotele są twarde, a siedziska dość krótkie. 500km można spokojnie jechać, ale bardziej zrelaksowani nie będziemy. To nie Audi A6, Saab 95, Czy A4 w pakiecie Sline. Fotele w skórze nie trzymają zbyt dobrze, mogłyby być głębsze, ale wyglądają doskonale i są trwałe. Dodatkowo mają szybko działające podgrzewanie.
~Reggie
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Auto kupowałem pod 2 osoby, ale jechałem także w 5 osób. Myślę, że dla 4 osób jest w sam raz. Pod warunkiem, że bagaż nie jest ogromny. Ciekawe jest to, że rozstaw osi jest o 1 cm większy niż w moim poprzednim aucie, które było o segment większe. Choć 3-drzwiówki wyglądają lepiej to jednak tylne drzwi są wygodne - łatwo można wrzucić nawet większy przedmiot na tylne siedzenie.
~darhad
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Przednie fotele bardzo wygodne i miejsca nie brakuje nawet dla mnie, a mam prawie 2 metry wzrostu. Z tyłu już jest gorzej ale tragedii nie ma jeśli ktoś jest przeciętnego wzrostu lub da radę przesunąć fotele do przodu. Do tyłu trochę trudno się wsiada, gdyż tylne drzwi są dosyć krótkie.
~mariano
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Z przodu dla kierowcy i pasażera dużo miejsca. Z tyłu, jak na kompakta, jest naprawdę nieźle. Przy normalnym ustawieniu przednich foteli osoba o wzroście 180cm spokojnie może w komfortowych warunkach podróżować, bowiem jest wystarczająco dużo miejsca tak na nogi jak i nad głową.
~Adam - serdeczna@yahoo.com
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Z przodu w fabrycznych lekko "kubełkowych" fotelach - bardzo wygodnie i z dużą ilością miejsca na nogi (mam 182 cm). Z tyłu jednak, szczególnie przy odsuniętych przednich fotelach - miejsca na nogi wystarcza jedynie dla dzieciaków z pierwszych klas podstawówki :)
~kris_szczecin
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Jak na autko takich rozmiarów to jest tak jak trzeba. Z przeodu więcej miejsca niż z tyłu, ale myśle że 4 osoby dadzą radę w dłuzszą podrów. Choć zauwazyłem że autko \"siada\" przy 4 osobach. P.S wiadomo więksi jesteśmy od japońców :)
~Buder
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
bardzo dobra. Porównywałem komfort z focusem mk 2, astra IV, alfa gulietta (miejsca z tyłu w tym aucie to nieporozumienie, jak kościelna ławka) auta jest bardzo wgodne. trasa 300 km to żaden problem.
~Marcin
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Jak dla mnie jest bardzo dobrze zarówno z przodu jak i z tyłu(pasażerowie nie narzekają;) Fotele całkiem wygodne, długie podróże nie są męczące.
~artur
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Jak na auto takiej klasy brak zastrzeżeń. Z przodu jest dużo miejsca tak dla kierowcy jak i pasażera. Z tyłu również każdy znajdzie dla siebie wygodną pozycję
~Robert
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
z przodu daje radę a z tyłu jeżdżą dzieci więc nie potzrebują dużo miejsca. bagażnik jest duży i widać że odbyło się to kosztem kabiny.
Mazda 3 I Hatchback