Lista ocen Mazda 3 I Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW 2003-2009 (22) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Reggie
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Porządne auto. Za 10 letnią Mazdę 3 z prawdziwym przebiegiem 135 tysięcy kilometrów z silnikiem benzynowym 2.0 150 KM, 17 calowymi felgami z 8 oponami oraz pakietem Top Sport zapłaciłem 22 000 złotych - sporo, ale dostałem do tego gwarancję na większość elementów na rok lub 10000 km. Z gwarancji już skorzystałem - padł termostat - oryginał Forda (taki sam jak Mazdy) kosztował 210 złotych + 120 zł za wymianę wraz z uzupełnieniem płynu.
~artur
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Auto w prowadzeniu jest fajne, trudno się do czegoś przyczepić ale...jest znacznie droższe od konkurencji a zdarzają się zbyt często usterki, nie wspominając o tragicznej blacharce. To powoduje, że mówiąc kolokwialnie "szału nie ma", tj. ceny aut nie są adekwatne do jakości auta. Działa tu zwykła psychologia, a nie obiektywne kryteria.
~Buder
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Porównując auta z tego okresu to mazda jest moim zdaniem najbardziej warta polecenia. Ford nie daje takiej jakości i komfortu, astra ma srednie warunku jezdze, a mazda daje niski spadek wartości auta, dobre warunki jezdne, fajny design i niezawodność.
~Marcin
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Jak za te pieniądze super i na prawdę warto. Owszem można kupić w tej kwocie młodszy samochód innej marki ale jak ktoś ceni sobie święty spokój i brak stresów typu "co tym razem" to na prawdę polecam.
~Adam - serdeczna@yahoo.com
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Spokojnie 5 gwiazdek. Tego typu "zabawki " produkowane przez konkurencję są wiele wiele droższe. I w większości - każą wlewać w siebie 98-kę. Kintaro spokojnie śmiga sobie na 95-tce.... I to jak śmiga :)
~andy
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Najlepszy w swojej klasie. Zadko kiedy mozna kompakt kupic z taki silnikiem i miec taka frajde z jazdy. Cenowo juz porownywalnei a moze nawet i lepiej od konkurencji.
~Barteck
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Nowa jest zdecydowanie za droga !!! Ale na rynku wtórnym można już roczną czy dwuletnią kupić za rozsądne pieniądze. Ja tak zrobiłem:)
~Adam
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Coś pomiędzy dobrze a doskonale, ze względu na wysoką cenę używanych aut. Gdyby były odrobinę tańsze byłoby doskonale.
~kris_szczecin
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
20 000 zł za X 2005 r, przebieg 98 000 km. Z niemiec po opłatach. Za niezawodność i przyjemność z jazdy ( + dynamika) - rozsądnie.

Usterki Mazda 3 I

Mazda 3 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~darhad
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Tragiczna blacha, słabe wygłuszenie, brak szóstego biegu. Gdyby nie to dałbym 5 gwiazdek.
Mazda 3 I Hatchback