Lista ocen Mazda 3 I Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW 2003-2009 (23) - Widoczność

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Reggie
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Poprzednio jeździłem nieco większym autem o dosyć nietypowej karoserii. Tutaj myślę, że jest standardowo. Jeszcze o nic nie obtarłem, nie uderzyłem. Pomocne są spore lusterka zewnętrzne oraz czujniki parkowania. Myślę, że dzięki temu łatwiej go wyczuć cofając niż parkując przodem.
~Walus46
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Mam czujniki z tyłu. Ogólnie zero zastrzeżeń. Żona ok 170 cm widzi wszystko. Ja 191 cm widzę wszystko. Jak ktoś ma problemy ze słupkami, ich grubością itp niech wsiądzie do tramwaju.
~artur
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Bez większych zastrzeżeń oprócz widoczności do tyłu. Natomiast w mojej wersji są małe lusterka, tzw. łezki które elegancko wyglądają ale niestety dają w zamian mniejszą widoczność
~Henryk
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Przód doskonale lecz tył troszeczkę słabo szczególnie przeszkadzają nagłówki i niewielka szyba. Trzeba uważać przy cofaniu bo Madzia ma wielki zderzak, który wystaje jak dziub
~Adam
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Widoczność dobra. Trochę gorzej jest z widocznością podczas cofania w lusterku wstecznym mamy ograniczone pole widzenia. Taka konstrukacja tego ładnego autka.
~Robert
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Widoczność w przedniej szybie - bez uwag, lusterka, widoczność doskonała, tylna szyba nieduża ze względu na budowę klapy więc widoczność nie poraża.
~darhad
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Dla mnie wystarczająca. Niektórzy narzekają na ograniczające widoczność słupki tylne ale sam cofam prawie zawsze na lusterka.
~Buder
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
widoczność z tyłu i w lusterkach słaba. Jeździłem zamiennie z focustem combi mk II i lepiej czułem auto. Parctronic koniecznie.
~kris_szczecin
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Specjalnie nic mi nie przeszkadza. Choć może tylnią szybę bym inaczej wizualnie widział - i może wtedy był by lepszy widok.
~mariano
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
W moim modelu są małe lusterka, tzw. łezki. Ładnie wyglądają ale niestety widoczność w nich jest mocno ograniczona.
Mazda 3 I Hatchback