Lista ocen Mazda 3 I Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW 2003-2009 (25) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam - serdeczna@yahoo.com
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Upsss. Bez ściemy - przy tym silniku, sportowym wydechu, niskim zawieszeniu i nisko-profilowych oponach - głośno. W jeździe miejskiej nie jest to problemem, bo słuchanie tego, co "generuje" tłumik śmiało może zastąpić (i w moim przypadku nierzadko zastępuje) chęć słuchania radia. Na trasie przy dużych prędkościach szumy opływu karoserii niestety są w stanie zagłuszyć nawet sportowy wydech. Coś za coś.
~Marcin
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Wyciszenie to dla mnie jedyny minus jeśli chodzi o komfort. Tak do 100km/h jest ok ale im szybciej jedziemy tym gorzej. Oczywiście nie ma jakiejś wielkiej tragedii bo przy prędkości autostradowej da się rozmawiać ale mimo wszystko mogło by być lepiej.
~Walus46
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
W mieście niczego mi nie brakuje. Na autostradzie wyraźnie czuć/słychać wiatr. Mi to nie przeszkadza. W środku słychać silnik, ale brzmi doskonale, więc to zaleta (dodatkowo mam dedykowany układ wydechowy Sebring).
~Adam
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Wyciszenie jest dobre, choć daleko mu do doskonałości. Dużo zależy od opon. Jeździłem wcześniej na 17 było głośno, zmieniłem na 16 i opony continental o połowę ciszej. Teraz jest dobrze.
~artur
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Auto przyzwoicie wyciszone, większych zastrzeżeń nie ma. U mnie opony bardziej hałasują niż silnik. Może trochę mniej mogłoby być słychać opływające powietrze ale to trochę żeby się doczepić
~Robert
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Jakie wyciszenie? Ktoś kupuje 50 konnego GT-Ma dla wyciszenia? Sorki ale ten obszar nie ma tu zastosowania. Wyciszenie jest OK ale akurat nie tego szukałem. Na niskich obrotach silnika nie słychać.
~darhad
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Do setki może być ale potem robi się głośno. Prędkości autostradowe już bardzo dają się we znaki. Japończycy cięli ile się da na masie i stąd bardzo słabe wygłuszenie.
~Buder
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Bardzo przeciętnie. Ja Swoje auto wyciszyłem dokumentnie. Drzwi, podłoga, dach, nadkola, grodź silnika. Teraz jest bardzo przyjemnie, ale niestety mazda nie słynie z wyciszenia
~Reggie
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Tutaj mam pewne zastrzeżenia. Najwygodniej jedzie się ok 100 km/h. Powyżej jest głośno ze względu na krótko zestopniowaną 5-biegową skrzynię biegów.
~Krzysiek
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
wszystko w kabinie słychać,. tragedii nie ma ale przesiadając się z toyoty avensis 2005 d4d 2.0 słychać różnicę. oczywiście na korzyść toyoty niestety.
Mazda 3 I Hatchback