Oceny Mazda 3 I Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW 2004-2009

Najnowsze oceny Mazda 3 I Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW 2004-2009

3,8
~Thorgal
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Samochód służył mi jako auto służbowe przez ponad dwa lata. Jest to dobry i solidny sprzęt, jeżeli się o niego dba. Zaznaczę, że dostałem go \"w spadku\" po innym oddziale mojej firmy. Był bardzo zaniedbany w środku, ale jak się też później okazało, mechanicznie. W pierwszym roku wymieniona turbina, szczęki hamulcowe tył i przód. Zaniedbane przeglądy i niedostatecznie pilnowane wymiany części wymusiły naprawę silnika, rozrządu i układu...
~Vivo
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Przez 3 lata uzytkowałem, Mazdę 3 sedan diesel, silnik 1,6 diesel koncernu PSA. Auto kupiłem z przebiegiem 44 tys. z Niemiec od prywatnej osoby. Po roku w Polsce rdza na obydwu błotnikach tył (auto 4 lata). W aucie 6 letnim, gdy sprzedawałem rdza dodatkowo na progach z tyłu, kolejne ogniska rdzy na błotnikach tylnych, drzwiacch tylnych wewnątrz, malutkie zewnętrzne ogniska na przednich. Podwozie troche uratowałem, gdy 4 letnie auto...
~Vego_Remas
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Piękna linia nadwozia, dynamiczny design, oszczędny silnik i przede wszystkim świetny układ jezdny. Wszyscy tak chwalą focusa, że tylko on jest jedyny w swojej klasie pod względem prowadzenia, a zapominają o Maździe 3 która ma tą samą płytę podłogową stworzoną wspolnie przez Mazde i Forda i równie dobrze się prowadzi a jak nie lepiej.
3,1
~xx
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Nigdy więcej wynalazków japońskich typu mazda. Awaryjność ogromna. Duże koszty naprawy- uszczelki pod kolektoremi wtryskami wymieniane kilka razy inadal wycieki, koło pasowe, które poszło przy 118000. Nie polecam!!! Chyba, że ktos chce mieć wydatki
~Michał
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Samochód świetnie się prowadzi, oddaje wrażenie lekkiego samochodu podczas jazdy. Problemem jest blacha, trochę kiepskie wygłuszenie i ciężki dostęp do elementów gdy chce się coś samemu naprawić.
~Ratownik
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Jestem bardzo zadowolony z auta poza drobnymi sprawami: - wyciszenie, - i pomału wychodząca rdza, ale to w końcu już 7 letni samochód.

Usterki Mazda 3 I

Mazda 3 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,2
~zibi
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Sorki ale 3 usterki ktore mnie kosztuja okolo 400 e to jest za wiele. Spodziewalem sie czegos lepszego po Mazdzie 3 tak chwalonej za bezusterkowosc.
~Jacek
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Super autko,fajnie wyglada a jazda lepsza niz avensis czy w hondzie civic.
~Jezierski
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Świetne auto o ciekawym wyglądzie i znakomitych właściwościach jezdnych.Bogato wyposażone w standardzie. Przy Mazdzie Toyota wygląda jak wóz drabiniasty.
~Konrad
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Najlepszy w swoim segmencie. Wspaniały design wnętrza, praktyczny, ładny i niezawodny.
Mazda 3 I Sedan