Lista ocen Mazda 3 (665)

~Sebastian Francuzowicz
Mazda 3 IV
Hatchback 2.0 SkyActiv-X 186KM 137kW
Świetne auto, bardzo ładny wygląd oraz genialny projekt wnętrza, zarówno kształty jak i jakość wykonania
~Magda & Mariusz
Mazda 3 IV
Hatchback 2.0 SkyActiv-X 186KM 137kW
Jesteśmy bardzo zadowoleni z dokonanego wyboru. Jako właściciele poprzedniej generacji Mazdy 3 zastanawialiśmy się nad wyborem pozycji proponowanej przez konkurencję, natomiast długotrwałe poszukiwania skierowały nas z powrotem do salonu Mazdy. Ten samochód w swoim segmencie cenowym nie ma konkurencji, jeżeli chodzi o szerokość oferty wyposażenia jak i dizajn (zarówno wewnętrzny jak i zewnętrzny). Mamy tylko parę uwag: - fotel pasażera jest...
~wujdobro
Mazda 3 II
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Kupiłem auto przy 40 tyś. km, Teraz ma ok. 87 tyś km przebiegu. Po przejechaniu ponad 47 tyś km można powiedzieć jedno - to dobre auto. Dobre dla spokojnego kierowcy, który od czasu do czasu jeździ w trasy na średnie dystanse. Nie jest dobre do wyprzedzania, brakuje mocy w porównaniu do nowszych silników turbo/diesli/elektrycznych.
~bart
Mazda 3 III
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Ogólnie samochód bardzo ładny, dobrze wykonany, w większości przemyślany ale nie pozbawiony wad
~bastek74
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Za,tak zwaną, dodatkową opłatą ( mam na myśli różnicę między mazdą3 a innymi, tańszymi propozycjami rynku w tej klasie ) otrzymujemy bardzo konkretny produkt. jeśli ktoś ceni sobie niezawodność,ogromną przyjemność prowadzenia i estetyczne wnętrze to to jest idealny wybór. Sylwetka o sportowym zacięciu,piękny ( choć nie trwały ) perłowy,czerwony lakier i srebrne ulufelgi nawet po 9 latach od rozpoczęcia produkcji tego modelu czynią go...
3,2
~zibi
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Sorki ale 3 usterki ktore mnie kosztuja okolo 400 e to jest za wiele. Spodziewalem sie czegos lepszego po Mazdzie 3 tak chwalonej za bezusterkowosc.
~Ramzes.79
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Generalnie autko jest bardzo przyjemne w użytkowaniu choć nie mało pali. Spore spalanie rekompensuje jego niezawodność. Miejsca dla rodzinki typu 2+1+ pies (czyli jak moja i o ile yorka można nazwać psem) jest na styk. Polecam.
~Pawlik_007
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Swietne auto, wyróżniające się z tłumu szajsowatych golfów i focusów. Rewelacyjnie jeździ i wygląda. No i \"Made in Japan\" na każdej części... Silnik benzynowy raczej do miasta niż w trasę, cichy, łagodny, elastyczny, lekki
~Marcin
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Mazda 3 to najbardziej bezstresowy samochód jaki miałem. Wsiadam i jadę i jeszcze mam z tego przyjemność.
~sixxn
Mazda 3 III
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Mazdę kupiłem jako nową z wyprzedaży rocznika (opcja Energy) z silnikiem 2.0 165KM. Po jeździe próbnej (po 2 km) wiedziałem, że będę miał ten samochód. Jest doskonale zestrojony gabarytowo do osiągów, daje duże poczucie bezpieczeństwa na drodze i komfortu. Kupiłbym jeszcze raz.
Mazda 3