Lista ocen Mazda 3 (662)

~włodek
Sedan 2.0 MZR 150KM 110kW
Autko warte grzechu. Dobre opinie o nim potwierdzam. Jęzeli chodzi o trwałość to czas pokaże. Moje nie ma jeszcze roku.
~Adam - serdeczna@yahoo.com
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Ten samochód to gadżet "in positivo". Jestem w nim zakochany do tego stopnia, że prawie za każdym razem, gdy do niego wsiadam - łapię się na tym, że mimowolnie się uśmiecham... Podobnie na jazdę nim reagują pasażerowie przede wszystkim zauroczeni jego prowadzeniem się w zakrętach i soundem silnika wchodzącego na obroty :)
~mario.broos@wp.pl
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Odebrałem go wczoraj i zrobiłem pierwsze 600 km. I co tu napisać po takim przebiegu... Na pewno lepiej jak w TDI 105 KM od VW. Nie ma dziury po Turbinie no i nie ma się co popsuć. Dynamika wystarczająca jak na tak małe auto. 110 koni naprawdę wystarcza. No i teraz najważniejsze - prawie nie słyszalny w środku! jak nie Diesel! Zrobiłem 150 tyś Golfem IV Dieslem i testowałem Golfa V 105 KM TDI. Nie było w wyciszeniu tych aut żadnej różnicy -... (Silnik)
~FioleK
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Super samochód jako używany i w sumie wart swoich pieniędzy jako nowy!! Made in Japan. Taki ładniejszy, lepszy i zdecydowanie bardzie niezawodny Focus II.
~adam (andromedes@tlen.pl)
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Trochę słaby silnik, denerwujący kokpit (ucisk nogi), kiepska widoczność przy parkowaniu tyłem, .... no i ten licznik częściowych kilometrów, którego nie idzie wyłączyć, .... piszczałka od pasów (okrótna) odpuszcza swój okrobny dźwięk po ponad minucie na szczęście -------- ogólnie bdb.
~eres
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
połaczenie sportu, WDZIĘKU i elegancji. Mazda jest najlepsza wśród "japończyków". Honda to trochę bazaru, nissan to już niestety renault, toyota coraz częściej zawodzi i jest toporna, jedynie "miśki" i subaru, choć mają mniej wdzięku dotrzymuja MAZDZIE kroku...Ostatnio SUZUKI mocno idzie "do przodu"...
~Robert
Mazda 3 IV
Hatchback 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Samochód bardzo dobrze wykonany. Projekt wnętrza bardzo mi się podoba, a materiały są lepsze niż w nowe A klasie. Mam auto w wersji wyposażenia Hikari i auto ma wszystko czego można sobie zapragnąć.
~molek
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Przemieszczam się tym autkiem wraz z 4 osobową rodziną. Jest bardzo wygodnie i komfortowo w środku. Ostatnio jechałem z tyłu a prowadziła żona. Niestety nie da się wygodnie siedzieć między dwoma fotelikami dlatego optymalne jest posadzenie jednego dziecka z przodu a drugiego z tyłu. Jeśli chce się mieć oba pod kontrolą.
~Ntp
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Ogólnie jestem zadowolony z tego auta. Odrobinę denerwują detale, ale za taką kasę można przymknąć oko. Co do szczegółów to opis poniżej.
~Rafał
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Auto piękne, zarówno na zewnątrz jak i w środku. Takiej formy nie ma żadne znane mi auto. Jesteśmy w nim zakochani. Dlatego kupiłem. Dopracowane i prawie pozbawione wad. Ale dlaczego 4 gwiazdki? Bo dużo pali w mieście i fatalnie obsługuje się ekran dotykowy.
Mazda 3