Lista ocen Mazda 6 I Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW 2002-2008 (27) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
Auto ma problemy jedynie z korozją, które są usuwane na gwarancji (moje auto miało zabezpieczone podwozie i pomalowany prawy tylny błotnik). Wszystko bezpłatnie w ramach gwarancji. Drobne ogniska korozji które pozostały (malutkie \"pryszcze\")nie są widoczne z zewnątrz tyko na podłużnicach po podniesieniu maski lub na podwoziu. Auto ma obecnie 8 lat i zapewne w najbliższej przyszłości nie będzie to sprawiało żadnego problemu (na pewno przed...
~Michał Szalk
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
Rdza to największa \"usterka\" tego auta - pamiętajcie że nie koroduje tylko nadwozie ale także podwozie i HAMULCE !! wymieniałem z tego powodu już zaciski. Niedawno wielce się zdziwiłem jak auto nie zahamowało - bez żadnego ostrzeżenia kontrolki nic. teraz pali się kontrolka ABS czyli i go brak,
~Ja
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
Odpukać! Na razie nic. Samochód, jeszcze podczas eksploatacji w Niemczech miał malowane w serwisie tylne nadkola (wiadomo - rdza - ogólnie znana przypadłość starszych egzemplarzy tego modelu). Wszystko zrobiono zgodnie z zasadami sztuki, więc chyba nie ma co się czepiać.
~Rafal
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
regeneracja przekładni kierowniczej koszt około 1000zł. Poza tym auto totalnie niezawodne mechanicznie o pancernym zawieszeniu i solidnej japońskiej elektronice.
~cerevisi
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
Nie zanotowałem poważnych usterek. Jednak auto ma mankament, który nie powinien miec miejsca w samochodzie tej klasy - RDZA - wszechobecna zgnilizna. Nadkola, progi, maska!
~Fan Mazdy
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
Dużo się naczytałem, że Mazdy gniją ale na szczęście mnie narazie ten problem omija. Nie doszukałem się rdzy na żadnym przeglądzie.
~lorien
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
to nasza trzecia mazda w rodzinie i w zadnej nie bylo wiekszych usterek niz czesci eksploatacyjne
~yoda
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
Jedynie rdza, która wychodzi na tylnych drzwiach, nadkolach itd. Ale każde auto rdzewieje
~Tomek
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
Jak do tej pory brak usterek, przeczyściłem jedynie przepustnicę, bo zacinal się pedał gazu.
~Dany
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
przepływomierz i zacisk hamulca to były najpoważniejsze usterki. Jeszcze nigdy mi unieruchomiło auta
Mazda 6 I Hatchback