Lista ocen Mazda 6 I Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW 2005-2008 (15) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Jakość, zwłaszcza w polifcie - rewelacja. BOSE nagłośnienie - bajka. Naprawdę polecam :) Minus - blacha, nadkola i podwozie trochę bierze rdza i niestety trzeba się liczyć, że trzeba będzie coś zainwestować jeżeli komuś przeszkadza lekka rdza na nadkolu. Warto, też wydać 150zł i siknąć podwozie czymś na kształt "bitexu".
~Bula
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Myślę że za tą cenę nie kupi się lepszego i bardziej niezawodnego auta w tej klasie!Jest duże ,wygodne i dość szybkie, dobrze się podróżuje po autostradach, no i jest piękne!Pamiętajmy że zostało wykonane w Japonii a nie w jakiejś fabryce Mazdy w europie a to mówi o jakości tego auta!
~Yakoshi
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Samochód tak jak powiedziałem na początku - w stosunku jakość/cena jest naprawdę fantastyczny. Zakup poniżej 20 tysięcy, a sprawuje się dużo lepiej niż kupiona w tym samym czasie BMW 318 z tego samego roku, która kosztowała 10 tyś. więcej.
~tondEK
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Jak dla mnie bomba. Ciężko znaleźć egzemplarz wolny od korozji. Jednak dzięki złej sławie odnośnie słabych blach i awaryjnych silników diesla, można liczyć na sporą utratę wartości zadbanych egzemplarzy 6stki z silnikami benzynowymi.
~bartek
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Za dobrze utrzymane auto trzeba trochę dać, wiadomo są autka tańsze ale ja takich nie brałem pod uwagę. Ja zapłaciłem 24tyś z 2006roku. Czy dużo czy mało sami sobie odpowiedzcie. Nic przy nim nie robiłem. Tylko oleje i filtry.
~Krystian
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Jakoś za tą cenę nie znalazłem fajniejszego auta. W jakości wykończenia wnętrza można się czepić schowka na desce rozdzielczej. Po otwarciu wyskakuje do góry jak wystrzelony z procy i stuka. Plastiki wewnątrz są twarde w dotyku
~Janek
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Wtopa koncernu z Hiroszimy zw. ze slabym zabezpieczeniem antykorozyjnym, powoduje, że auto traci na wartości pomimo świetnego całokształtu.
~marek
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Zapłaciłem trochę więcej niż u nas ale autko pełen serwis do końca i 1 właściciel a niestety w Niemczech dobra i pewna Mazda trzyma cenę
~ulu
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Wyposażenie i całokształt auta robią fenomenalne wrażenie, natomiast przy oglądaniu podłogi i nadkoli serce zaczyna pękać.
~Leszek
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Coś za coś. Mogło by być tańsze ale jak widzę koszty naprawy innych to myślę, że wyższa cena zakupu już się zwróciła.
Mazda 6 I Kombi