Lista ocen Mazda 626 III Sedan (29) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Sedan 1.8 88KM 65kW
Pomimo manualnej klimatyzacji jest naprawdę wydajna i szybko schładza samochód a mam porównanie ponieważ jeżdżę również Chevroletem Lacetti 2004 rok (czytaj Daewoo Nubira), który jest dużo mniejszy a nie potrafi tak uprzyjemnić jazdy jak Mazda.
~vader54@vp.pl
Sedan 2.0 D 60KM 44kW
super,w zimie cieplo na dlugich trasach trzeba wylaczac ogrzewanie ,zas wlecie wystarczy przelozyc dzwignie na dol we wlotach i leci zimne powietrze a klimy nie ma,sam nie wiem jak to jest zrobione
~libertyn_24@wp.pl
Sedan 2.0 D 60KM 44kW
Mysle,ze jest calkiem ok.Chociaz w okresie jesienno-zimowym jest problem z zaparowanymi szybami-dobrze jest wozic ze soba gruba gazete pod fotelem;troche pomaga \"wyssac\" wilgoc
~Piotr Krk
Sedan 2.0 D 60KM 44kW
Wentylacja jest wydajna, szyby nigdy nie paruja. Odmrazanie szyb nastepuje szybko. Kiedy silnik sie nagrzeje z kratek bucha prawdziwy zar :) wtedy nawet zima wystarczy dac na \"1\".
~Slaw
Sedan 2.0 12V 107KM 79kW
jak kupiłem to jakoś lepiej grzała, teraz wentylator na 1 nie działa, szyba tył rewelka, latem ciężko bo bez klimy ale jest szyberek elektyczny, ewidentny brak filtra nawiewu
~mazda
Sedan 2.0 90KM 66kW
Dobre, ogrzwanie ok. Brak klimatyzacji daje się we znaki w lecie (trochę pomaga seryjny w GLX dach otwierany elektrycznie).
~Saker
Sedan 2.0 D 60KM 44kW
Ogrzwanie doskonałe momentalnie grzeje natomiast wentylacja szczególnie w cepłe dni zachowuje się jakby jej nie było.
~jaroslawbielawa@wp.pl
Sedan 2.0 90KM 66kW
zimą nie grzeje bo mam padnięty termostat(kupiłem z takim zepsutym) i nie mam zamiaru go naprawiać
~grzesiek
Sedan 2.0 90KM 66kW
mam wrażenie że trochę za słabo grzeje jechałem zimą przy -20 i ledwo nadążyła grzać
~mateusz
Sedan 2.0 90KM 66kW
Zanim ogrzewanie zacznie działac przejade juz z 5 km. Nie pomogła wymiana termostatu.
Mazda 626 III Sedan