Lista ocen Mazda 626 (1005)

~rafal000rafal@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 D Comprex 75KM 55kW
Bardzo wdzięczny samochód. Duży, przestronny - w końcu to kombi. Nie psujący się, niezawodny. W porówaniu z Fordem i Citroenem, które też miałem to poezja. Wiem już, że kolejny samochód będzie Japoński. Może Nissan, może Toyota albo znów Mazda. Ale na pewno ten kierunek. Europejskie wozy są w porównaniu z nimi takie zawodne...
3,5
~blindman@onet.eu
Kombi 2.0 D Comprex 75KM 55kW
Jak na europejskie standardy mozna temu autu wuystawic ocene 3. Jak na standardy japonskie mysle ze 2 to az za wiele. Auto niedopracowane, niczym prototyp,i przede wszystkim zawodne-turbina. Reszta usterki drobne pozwalajace na dalsza jazde. Auto dobre dla jak mowia Niemcy majsterkowicza.
3,6
~besthit@onet.eu
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Podchodzac do tego auta czysto praktycznie, tzn. ceniac sobie najbardziej koszty, niezawodnosc trudno mi wystawic autu dobra ocene. Natomiast na pewno moze podobac sie bryla nadwozia, dokladnosc wykonania, wykonczenie auta.Mysle ze jesli trafi sie na zadbany egzemplarz to mozna bedzie pogodzic ze soba te dwa priorytety.Jednak b. slaba w aucie jest blacha. Moj znajomy ma mazde 626 z 93 i jest jeszcze gorzej.
~besthit@onet.eu
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
~Karol K.
Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Według mnie Japończycy z firmy MAZDA zadbali o to by każdy posiadacz ich samochodu cieszył się w pełni z zakupu. Mazda w ostatnich latach wychodzi na szczyty rynkowe, ze wzgl. na jakość swoich produktów i to w pełni zasłużenie, a model 626 zawsze sie cieszył i chyba będzie się cieszyć zadowoleniem i powodzeniem wśród kierowców.
~mysiowy
Mazda 626 V
Kombi 1.8 100KM 74kW
Wahałem się czy nie wybrać 626 tdi i nie żałuję. Poniżej 18 tys km rocznie - nie ma to najmniejszego sensu. Ciekaw jestem jakie wrażenie robi 626 2.0 benzyna - może poprostu więcej pali... Nigdy nie podejrzewałem, że 90KM robi z tego auta kompletnie zadowalające osiągi. Byłem do tej pory fanatykiem pseudo-bezawaryjnej Toyoty, ale europejska produkcja (a nawet Turecka) zbliża Toyotę ostatnio do fiata czy renault. Mazda wydaje się być nowym...
~Slaw
Sedan 2.0 12V 107KM 79kW
gdyby nie te wycieraczki...hehe: samochód godny polecenia,ale dość drogie części szczegolnie amorki 279zł za 1szt kyaba gazowego przesada reszta ok jak wszędzie
~mazdafan
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony, nie znalazł bym lepszego europejskiego auta w tej cenie. Zresztą jeździłem europejskimi wynalazkami i już zawsze będę kupował japońskie auta (chyba że będą wszystkie robione w EU ;))
~pasjonat motoryzacjii.
Mazda 626 V
Kombi 2.0 115KM 85kW
auto, perfekcyjne pod względem jakości bardzo trwałe części i porządne wykończenie, po 20000tyś żadnych trzasków w pułce. pali zawsze tak samo, po przejechaniu 50tyś w polsce nie zauważylem zużycia nawet klocków hamulcowych orginalnych japonskich z niemiec jeszcze nie wymieniałem zadnych sladow rdzy. B.dobre światła.
~mazda
Sedan 2.0 90KM 66kW
Woli niskie obroty, mocny już od 1000obr/min. Powyżej 4000 czuć, że się męczy (i tego nie lubi) ale kręci i tak do ponad 6000. Nie do zarżnięcia. Po ponad 350000km (a kto wie ilu w rzeczywistości, byłem trzecim właścicielem i jak go kupiłem miał ponad 100000) nie bierze ani grama oleju. Praktycznie nie wymagał regulacji. Co 100000 wymiana paska rozrządu, co 40000 wymianiałem świece i kable wysokiego napięcia (tak dla świętego spokoju)... (Silnik)
Mazda 626