Lista ocen Mazda 626 (1005)

~kiki
Mazda 626 II
Hatchback 2.0 120KM 88kW
Gdyby było lepiej wyciszone i nie brałaby go korozja, dostałoby 5. Tak, bardzo mocna 4.
~artur.wiaderny@wp.pl
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Samochód bardzo funkcjonalny. Gdyby znalazła się w ankiecie taka rubryka oceniłbym ją najwyżej. Podłkietniki, otwory na narty, siedzenie pasażera składane w stolik, czy też megapojemny i doskonale dostepny bagażnik (hatchback) sprawiają że samochód jest bardzo przyjemny w eksploatacji i dający wiele przyjemności z jazdy.
~tato
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
doskonale auto rodzinne, pojemne, ekonomiczne, zadowalając dynamiczne, bezawaryjne
~dyszel
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Dam doskonale bo to świetne auto renomowanej marki za nieduże pieniądze, ludzie nie wahajcie się kupować zadbanego egzemplarza mazdy 626, broń Boże na gaz (awarie przepływomierza)
3,7
~_MarSs_
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Chętnie wchodzi na wysokie obroty, na benzynie w zupełności wystarczał do napedzania tego auta, na gazie trochę czasami zamało pod nogą, ale to instalacja 2 generacji. Minus to czesto głośna praca hydraulicznych popychaczy które zwykle nie dożywają 200tyś km. (Silnik)
~drix1987
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
wygląd jest ponadczasowy, teraz nawet karoseria nie wygląda na jakąś stara, jest delikatna i miła dla oka
~Ł.L
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Bardzo dobre auto, warte polecenia. Samochód przejechał 300 000 tyś bez większych usterek i myślę że przejedzie drugie tyle \"ale już u nowego właściciela\". Jakoś wykonania samochodu stoi na wysokim poziomie i mimo upływu 18 lat i użytkowania okresowo w ciężkich (budowlanych) warunkach nie z nim problemu. Z uwag jakie można mieć to: -rdza na tylnich nadkolach i progach przednich drzwi - słabe hamulce (bardzo szybko włączajacy się ABS)...
3,7
~lestat11@autograf.pl
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
bylem wlascicielem tej mazdy przez 2lata, z auta jestem bardzo zadowolony, po miescie (jakim jest czestochowa-jako taki tryb miejski) udalo mi sie zejsc do 5,5l na 100km (jak:szybka zmiana biegow na wyszy, hamowanie silnikiem, przewidywanie sytuacji na drodze). niestety drugi raz bym nie kupil tego samochodu w Polsce, mialem pecha i kupilem wersje przejsciowa (japonska pompa DENSO), mialem problem tego typu ze silnik gasl (czasami nawet co...
~Marcin
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Drgania mocno przenoszą się do wnętrza i jest głośny. Dynamika w trasie nie powala (13 s. do 100, 80-120 na 5 ok 18 s.) za to w mieście dziarsko przyspiesza na 3 lub 4 już od 1800 obrotów, (Silnik)
~marek
Sedan 2.0 TD 101KM 74kW
Spodziewałem się po samochodzie więcej, zły nie jest jak na swoją cenę (ja go bardzo okazyjnie kupiłem ale musiałem trochę pracy włożyć aby się nadawał do wyjazdu gdziekolwiek żebym nie musiał się wstydzić)
Mazda 626