Lista ocen Mazda 626 V Hatchback (60) - Ergonomia

Na liście zabraknie 87 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Pod tym względem Mazda jest absolutnie genialna. Przycisków jest niewiele, łatwo w nie trafić nawet jak się po raz pierwszy siedzi w tym samochodzie. W dodatku wszystko jest zaprojektowane i zmontowane w bardzo prosty sposób bez jakichś dziwnych patentów dzięki czemu np. wymiana żarówek jest dziecinnie prosta. Facet, który montował mi alarm był zachwycony deską rozdzielczą (że tak łatwo się do wszystkiego dostać). Fotel pasażera się składa...
~TheMichcio
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Wszytko tam gdzie powinno być, ale przynajmniej mnie denerwują takie rzeczy jak np. schowek-jak w polonezie-nie trzeba go otwierać żeby wiedzieć co jest w środku-wszystko dzwoni i podskakuje(w audi był wyłożony jakimś materiałem a tu plastik),przyciski do otwierania szub w tylnych drzwiach-na tapicerce, w noc parę razy otworzysz i pierzesz tapicerkę ale to wszystko nic z tym, że ciągle piszczy i trzeszczy coś nowego w desce rozdzielczej(2razy...
~Paweł
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Konsola środkowa nie jest nakierowana na kierowcę, chcąc przełączyć nawiew trzeba się oderwać od fotela (może mam krótkie ręce?) Tylko jeden zamykany schowek, ale sporo odkrytych, w GD pod względem schowków było dużo lepiej. Uchwyt na napoje ulokowany w bardzo dobrym miejscu-rozlanie czegoś raczej niemożliwe. Rozkładany podłokietnik dla kierowcy ok. Blokada otwarcia szyb- przy elektryce tylko z przodu chyba zbędna.
~Bulgarien
Hatchback 2.0 DITD 90KM 66kW
W aucie podróżuje się bardzo dobrze. Kierowca nie odczuwa zmęczenia w czasie jazdy. Przełączniki są łatwo dostępne dla kierowcy. Co mnie zaskoczyło to mozliwosc ustawienia czasowego właczenia wycioeraczek, mozna je dostosowac do intensywnosci opadów. Pomocny bajer!
~n.pawcio@yahoo.co.uk
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Wszysko w zasiegu reki. Po 20 minutach obsluga intuicyjna. jasno i czytelnie. Klima bardzo prosta w obsludze. Nawet dziecko sobie poradzi za pierwszym razem. szkoda ze regulacja kierownicy tylko w jednej plaszczyznie.
~Marcin
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Bardzo dobrze rozplanowana deska, szkoda, że wzornictwo lekko już leciwe, żeby złożyć siedzenia i oparcia z tyłu trzeba wyjmować zagłówki, świetne składane (stolik) oparcie fotela pasażera. Wygodny i długi podłokietnik,
~Peskart
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Wszstko pod reka jak trzeba. Zegary bardzo czytelne i bez zadnych zbednych bajerow. Natomiast mial jeden wielki mankament, jak dla mnie, brak regolacji kierownicy na glebokosc stad nie moglem dobrac idealnej pozycji.
~Kuba
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Samochód ma jeden poważny błąd w ergonomii - sposób otwierania tylnej klapy. Nie da się tego zrobić jedną ręką! Mając pełne ręce zakupów jest to dosyć irytujące. Kokpit kierowcy bez zastrzeżeń.
~maarco
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Jak na silnik o pojemności 2.0 115 KM to rewelka!! Auto spala w trasie 6,5-7 l. W cyklu mieszanym 8,5l. maksymalnie wzięło mi 9.0 l. Wiec nie ma co narzekać biorąc pod uwagę masę i gabaryty auta!!
~Igson
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Jeździłem już w 5 osób na campingi i w góry oraz ze sprzętem muzycznym i nikt nie narzekał na komfort, czy brak miejsca, gdyby tylko nie ten problem z tylną klapą.
Mazda 626 V Hatchback