Lista ocen Mazda 626 V Hatchback (63) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Jak zwykle mam wrażenie, że przepłaciłem kupując mazdę. Koszt ok. 19 tys. zł. ale za to jest zadbane auto do jazdy. Klima manualna, elektr. lusterka i szyby przód, ABS, kontrola trakcji. Jeśli chodzi o stosunek niezawodność do ceny to jest bardzo dobrze. Mam nadzieję, że auto posłuży mi bezawaryjnie przez dłuższy czas i nie będzie doić portfela.
~Tofcik_Rzeszów
Hatchback 2.0 136KM 100kW
Cena nie była rewelacyjna jak za auto w tym roczniku. Jednak jakość i wyposażenie wydają się być warte swojej ceny. To japoński wóz, sprowadzony z Niemiec. Przede wszystkim wszystko jest sprawne. Cena będzie zawsze odczuwana subiektywnie jednak z odpowiedzialnością stwierdzam, że warto było dać ten \"grosik\" więcej:)
~iplap
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Zapłaciłem, za nią 19 tys. zł. Nie jest to mało, al warto było zamienić nowsze auto na starsze. Trochę części są droższe - jak do wszystkich japończyków. A przyjdzie kiedyś moment, że trzeba będzie coś powymieniać w zawieszeniu i amortyzatory zostaną wykończone przez nasze polskie drogi.
~fenofeno@interia.eu
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Drugi raz już nie kupie Japończyka - czemu - temu że : Po postu niema niezawodnych aut i w każdym sie coś psuje wiec po co płacić za drogie części do japońców . Za oryginalny rozrząd zapłaciłem 2500zł to trochę zadużo jak na takie auto
~kolo1989r
Hatchback 2.0 115KM 85kW
10 000zl za takie auto. Po roku czasu juz na siebie zarobilo, zwlaszcza, ze od razu po kupnie zalozylem instalacje gazowa sekwencyjna. W tym momencie przebieg 180tys, z czego ja przez ponad rok zrobilem 30tys km.
~Bulgarien
Hatchback 2.0 DITD 90KM 66kW
Powiem tak że za tą cen nie spodziewałem sie niczego szczególnego. A tu pozytywne zdziwienie Ma bajery których nie posiadaja auta np. niemiecke z tego rocznika. Mam wrazenie ze moja mazda wyprzedza epokę.
~kierowca od 15 lat
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Ceny roczników tej marki są wyższe bo właśnie mała awaryjność jest tego warta. Inne marki w tych rocznikach już dawno są na złomie a te przechodzą przeglądy bez problemu.
~n.pawcio@yahoo.co.uk
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Zaplacilem za niego £950. To najlepiej wydane pieniadze w moim zyciu. Narazie. Mam nadzieje ze tak zostanie. Za pare lat jak wroce do Polski to tez kupie Mazde, tyle ze 6!!!
~maarco
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Cena= jakość!:) I to się sprawdza w 100%, za rozsądne pieniądze mamy super autko!! Jedynie co bym zmienił to plastikowy kokpit- ale to tylko moje odczucie bo żonce się podoba:)
~Jasiu z dilny Byliny
Hatchback 2.0 DITD 90KM 66kW
Drogie naprawy, drogie części, droga blacharka. Wszyscy zdzierają, bo mówią że to japoniec, ale jak się dobrze poszuka można części znaleźć taniej.
Mazda 626 V Hatchback