Lista ocen Mazda 626 V Kombi (68) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mzebrows@gmail.com
Kombi 2.0 115KM 85kW
I tu mazda jest naprawdę mocna. Samochód może nie jest zbyt komfortowy ale za to nadrabia jakością. Podobno Mazdy 626 były produkowane tylko w Japonii.Nie wiem czy jest to prawdą ale moją wyprodukowano właśnie tam. A za tym idzie wysoka jakość samochodu. Widać to chociażby po spasowaniu drzwi, które zamykają się leciutko i wydają przyjemny dla ucha odgłos. W środku materiały przyjemne w dotyku a jednocześnie bardzo trwałe. Dla porównania polo...
~laufer88
Kombi 2.0 136KM 100kW
w ciągu 3 lat użytkowania uszkodzony czujnik tył ABS (150zł) czyszczenie przepustnicy (we własnym zakresie 0zł) akumulator fabryczny mazdy padł po prawie 11 latach pękająca uszczelka drzwi kierowcy na wysokości zamka wymiana żarówek podświetlenia w przełącznikach naprawa zacisków hamulcowych tył (czyszczenie i nasmarowanie)2 komplety naprawcze 60 zł świece zapłonowe jeszcze oryginalne (platynowe 250000 km)sprawują się lepiej niż nowe...
~dplec@itr.org.pl
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Przebieg 235tys kupilem go jak mial 155tys sprowadzony z niemiec. Musialem wymienic: -silniczek od szyby w drzwiach kierowcy (koszt 700zl oryg, szrot 200zl.) -regenerowalem przelacznik kierunkowskazu ale czeka mnie wymiana (koszt 510zl nowy oryg.) -Tego typu Mazdy maja klopoty z tylnymi zaciskami hamulcowymi. Musialem wyczepic linke od recznego bo slabo odbiajal. Zabrudzaja sie i wiekszosc takich mazd czeka wymiana tego. Koszt zacisku 780zl...
~marekdanecki@wp.pl
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Po zakupie usunąłem np. problem z otwieraniem maski 5 min., ostatnio regulacja klapy bagażnika, trochę oleju na prowadnice foteli a poza tym to raczej konserwacja. Spory minus dotyczy nie samego samochodu ale mechaników potrafiących go obsłużyć (mieszkańcy np. Wrocławia nie muszą się martwić, ale nie tylko oni zdecydowanie radzę poszukać)
~jack
Kombi 2.0 115KM 85kW
Miałem jedną przygodę z zaciskiem tylnego hamulca. Tłoczek się zapiekł i nie chciał odbić.Ale kupiłem zestaw uszczelek i po problemie. Drugi problem to zauważyłem rdzę na dole drzwi,którą od razu zrobiłem, ale to jest problem Mazdy z tamtych lat.
~mysiowy
Kombi 1.8 100KM 74kW
jak to z urządzeniami bywa..., jeśli jesteś przeciętnie troskliwym i myślącym kierowcą raz na sezon przesmarujesz uszczelki czy zawiasy, nie przerobisz niczego na własną rękę - drobne awarie nie będą cię dotyczyć.
~Jacek
Kombi 1.8 90KM 66kW
Auto ma już 16 lat i drobne awarie się zdarzają czujnik ABS, czujnik stacyjki, reszta to naprawy eksploatacyjne zawieszenie w tym amortyzatory, hamulce, przednia szyba od kamyków z innych aut.
~KacperK
Kombi 2.0 115KM 85kW
musiałem wymienić uszczelkę kolektora dolotowego powietrza. problemem jest też częste zapiekanie się hamulców. raz na jakiś czas muszę je przeczyszczać. wymieniałem również czujnik ABS-u
~Maro
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Czasem coś skrzypnie w desce rodzielczej, ale nie uważam to za rzecz naturalną. W końcu samochód ma 11 lat i 230,000km przebiegu. Drobnych awarii typu nie działająca elektryka albo zamek brak.
Dziennik kosztów dla Mazda 626 V Kombi
10,2
~Juby323@wp.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
auto bylo po wypadku wiec abs nie dziala!! ale i tak ni ebyl za dobry ;] po za tym czujka poduszki pasazera czesto sie psuje!! sprzeglo po 160000siadlo ale ja mu sie wcale nie dziwie przy mojej jezdzie:d
Mazda 626 V Kombi