Lista ocen Mazda CX-5 I SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW 2011-2015 (26) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pozdrawiam
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
niestety muszę nieco ostudzić tą euforyczną atmosferę :( mazdę CX 5 zakupiłem równo rok temu w salonie w wersji najbogatszej SKY PASSION napęd AWD , i również jak większość z Was mdlałem na jej widok. A i dzisiaj również mdleję , niestety powód jest zgoła odmienny . Otóż przejechałem tym "cackiem" , i nie mówię tego bynajmniej złośliwie bo i auto naprawdę fajne , dobrze wyposażone świetnie się nim jeździ, przykuwa uwagę na...
~Łukasz
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
Zbyt wolne odparowanie przedniej szyby. Klimatyzacja wydajna i dość cicha. Ogrzewanie siedzeń - dobre z trzystopniową regulacją. W lato klima w trybie AUTO cały nadmuch kieruje na twarz kierowcy i pasażera z przodu - na dłuższej trasie to przeszkadza i trzeba interweniować ręcznie lub przestawić nawiewy. Brak nawiewu na tylną kanapę - jak są dzieci to nawet lepiej, ale lepszy byłby nawiew, który można wyłączyć lub zamknąć.
~Monitor74
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
Klimatyzacja działa w swoisty sposób: jak się chce szybko schłodzić wnętrze, trzeba ustawić dużo niższą temperaturę niż faktycznie żądana, inaczej klima działa bardzo dostojnie... po osiągnięciu komfortowej temperatury można sobie ustawić żądaną wartość i jest okay. Poza tym bez zastrzeżeń.
~Mietek
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
To sekcja gdzie Mazda zatrudniła inżynierów na czarno i chyba za karę - zupełna porażka. W starej ravce odparowanie lusterek i szyb trwało moment w CX5 wszystko jest przezierne dopiero po dojechaniu do celu :( gorzej chyba być nie może
~Markus
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
Zimą zero zastrzeżeń - grzeje jak należy. Tak samo sprawnie odparowuje szyby podczas deszczu. Ale w upały klima mogłaby być nieco bardziej wydajna, choć nie pomaga w tym ciemny lakier mojego auta.
~Michał
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
Bardzo silna, szybko działająca i oszczędna - w wersji ECO - klima. Z mojej strony brak wad może poza nieco utrudnionym czasem ustawieniem idealnej temperatury.
~Criters
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
Działa i się nie psuje. Niestety w upalne dni brak atermicznych szyb powoduje że klimatyzacja ma problemy z utrzymaniem zadanej temperatury.
~hary620
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
jest taka jak powinna, automatyczna klimatyzacja szybko pozwala osiągnąc właściwą temperaturę, dodatkowo w chłodne dni przydają się podgrzewane siedzenia
~Przemysław
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
Problem z oryginalnym plynem powodujacy zamulenie ukladu. Duża nieoficjalna akcja serwisowa. Z tylu brak wentylacji...
Dziennik kosztów dla Mazda CX-5 I SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
7,7
~Jakub
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
nie spotkałem jeszcze doskonałości w tej kategorii ale nic mnie nie zawiodło dlatego 4
Mazda CX-5 I SUV