Lista ocen Mazda CX-5 I SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW 2011-2015 (32) - Widoczność

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pozdrawiam
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
niestety muszę nieco ostudzić tą euforyczną atmosferę :( mazdę CX 5 zakupiłem równo rok temu w salonie w wersji najbogatszej SKY PASSION napęd AWD , i również jak większość z Was mdlałem na jej widok. A i dzisiaj również mdleję , niestety powód jest zgoła odmienny . Otóż przejechałem tym "cackiem" , i nie mówię tego bynajmniej złośliwie bo i auto naprawdę fajne , dobrze wyposażone świetnie się nim jeździ, przykuwa uwagę na...
~Monitor74
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
Okay, oczywiście, jak w wielu innych autach, przedni słupek prawy ogranicza ukradkowo widoczność przy skręcie w lewo, więc lepiej się pogimnastykować i nieco przechylić, żeby się upewnić, że żadne auto nie przemieszcza się zbieżnie w \'martwym\' polu, czyli za słupkiem...
~Łukasz
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
Szerokie słupki A wymuszają czasem wychylanie się aby zobaczyć czy za nimi czegoś nie ma. Z tyłu kamera, czujniki i z przodu i z tyłu - pomagają. Warto wybrać przyciemniane szyby - wnętrze mniej się nagrzewa. Wolne odparowanie przedniej szyby.
~stan
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
Widoczność do tyłu za pośrednictwem kamery cofania o bardzo dobrej rozdzielności, ale zbyt małym ekranie(przed liftem) oraz za małym kącie. Dobra praca czujników parkowania przednich i tylnych.
~Markus
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
W przód i na boki naprawdę OK. W tylnej części nadwozia nie jest już tak różowo - na szczęście czujniki parkowania z tyłu są chyba w każdej wersji wyposażenia. Plus za duże lusterka boczne.
~Kuba
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
wielkie lusterka + systemy ( monitorowanie pojazdu z tyłu, kamery i czujniki) + wycieraczki szyby przedniej zbierające do \"pionu\" od strony kierowcy - nie spotkałem lepszej widoczności
~Jakub
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
widzisz wszystko, potężne lustra, doskonałe wycieraczki (zbierają do \"pionu\") przed twarzą kierowcy - nie na \"półkola\" jak w większościa aut, + czujniki pojazdów z tyłu auta i kamery - po prostu 5!
~hunerus
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
nie wiem czemu ktos na to nazeka. przednie slupki cofniete daja swietna widocznosc- duzo lepsza niz cx7 jak i outlanderze i granvitarze
~Dlugi82
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
Widicznosc dobra. Moglo by byc lepiej z tylu przy parkowaniu ale w koncu czujniki parkowania doskonale pomagaja.
Dziennik kosztów dla Mazda CX-5 I SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
7,7
~Thomas68
SUV 2.0 SKYACTIV-G 160KM 118kW
Jak to w SUV-ie. Dużo pomagaja czujniki parkowania i oczywiście kamera cofania. Inaczej widoczność do tyłu raczej kiepska
Mazda CX-5 I SUV