Lista ocen Mazda E2000 (15) - Silnik

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~super autko
Minivan 2.2 D 75KM 55kW
Osobiscie zrobilem ponad 110 tys km,zero jakichkolwiek problemow,pali doslownie w kazde mrozy od pierwszago razu.Mialem dostawcze niemieckich marek,i duzo gorsze wrażenia.W opiniach przeczymalem o klopotach z glowica,u mnie ten problem jest nieznany,moze dlatego,ze przed ruszeniem(jak jest zimny) daje pochodzic silnikowi za 2-3 min na wolnych obrotach.Silnik moim zdaniem jest naprawde idealny,a jest to juz moj 6 bus,wiec mam pojecie.tutaj jest...
~wiaterek
Minivan 2.2 D 63KM 46kW
tą naszą firmową mazde prowadziło już chyba 100 osób( pracownicy,rodzina,koledzy).każdy różnie jezdzil jedni wolno jezdili drudzy nie umieli a inni wręcz katowali efekt jest normalny raz pękła głowica no i pierścienie na cylindrach nieszczelne a więc pali olej wręcz pryska z rury wydecowej ale powiem wam jedno gdyby nie te 100 osób a 1 osoba jezdilaby to spokojnie bezawaryjnie przejechałaby 1-1,5 miliona km
~japanise tuning
Minivan 2.0 87KM 64kW
jest to moje oczko w głowie i hobby założyłem w mojej maździnie TURBO :D POWAGA potem pojechłem na chamownie i okazało sie że silnik ma 164 KM !!!!!!!!! zawsze chciałem mieć nietypowe auto i mam :D żebyście widzieli na autostradzie miny gagatków w sharonach i innych jemu podobnych jak przelatuje koło nich 210 km/h raz na światłach odleciałem calibrze na jakieś 100 metrów a potem gości sie mie pytał co ja tankuje :D.
~Zakochany w tym pudle
Minivan 2.2 D 75KM 55kW
Trochę, po jakimś czasie i na pusto bez ładunku lub pasarzerów (8+kierowca) głośny. Dodatkowe wygłuszenie rozwiązało problem. Brak VI biegu. Maksymalna prędkość przy 9 osobach to tyle ile na liczniku czyli 140km/h
~kierowca
Minivan 2.0 95KM 70kW
model z śilnikiem benzynowym jest dużo rzwawszy niż disel 120 km/h to bardzo przyjemna jazda dopiero przy 130, 140 w kabinie robi się głośno (auto katalogowo ma prędkość 140km/h w wersji benz.)
~remik
Minivan 2.2 D 75KM 55kW
mułowaty glośny ale mozna trochę pocisnąć tyle że trzeba uważać żeby nie przegżać silnika bo pójdą szybko uszczelki a wtedy to już lipa totalna
~MASA:)
Minivan 2.2 D 75KM 55kW
te slynne glowiczki:) ale jak sie ma takie auto tyle lat(od 92) to nieistotne. Ojciec kupil nowe ducato z salonu wiec mazda byla"moja"
~Mazda-E2200
Minivan 2.2 D 63KM 46kW
no coz... to czysty diesel brak elastycznosci... werjsa dostawcza przerobiona na ciezarowo uniwersalny (5 miejsc + 1025 KG ladownosci)
~Bambo
Minivan 2.2 D 75KM 55kW
Niezawodny. Zadnych problemow. Tylko pilnowac regularnej wymiany plynow eksploatacyjnych i lac rope !
~Grzesiek
Minivan 2.2 D 75KM 55kW
Jest nieżle, moc chyba zaniżyłem podając 115 ale nie pamietam, wiem że jest super mocny