Lista ocen Mazda E2000 (15) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~super autko
Minivan 2.2 D 75KM 55kW
Zadnych problemow,amortyzatory oryginalne od nowosci i jeszcze nie wymagaja wymiany.Obciążony,jak i pusty prowadzi sie bardzo dobrze,ale odradzam boczne piaskowe drogi,momentalnie sie zakopuje,wszyscy przejada,dostawcze czy osobowe,a moja Mazda moment i siedzi.Nie wiem czy to tylko w moim busie,ale uwaga,przednie kolo jedno odkreca sie w lewo,drugie w prawo.Niby nic,a na wulkanizacji"fachowiec" myslal,ze sie zapieklo,i szpilki...
~MASA:)
Minivan 2.2 D 75KM 55kW
naped na tyl. 21 letni kierowca. droga szutrowa... pusta paka.... cudo. aczkolwiek kiedys niechcacy:> taklsowke porysowalem jak na luku na parkingu zima, na letnich oponach przycislem... ale niewazne:> pasasat raczej pogiety a moja mazda lekko wgieta(mam starsza wersje z ktorkim ryjkiem)
~Bambo
Minivan 2.2 D 75KM 55kW
Nieobciazony w zimie i na sypkim podlozu zachowuje sie fatalnie. Mialem problemy z podjazdem pod gore na zasniezonej szosie - lekki tyl i kola sie slizgaly.
~japanise tuning
Minivan 2.0 87KM 64kW
też zmieniony poszerzone nadkola twardsze sprężyny itp. itd. planuje zrobić zawieszenia ala porshe cayene tylko nie wiem czy mi sie to uda.
~kierowca
Minivan 2.0 95KM 70kW
bardzo zwinne auto pomimo swojich gabaretów, bardzo łatwo można go zaparkować odczuwa sie brak wspomagania (jednak istnieje możliwość dorobienia go!!!)
~Zakochany w tym pudle
Minivan 2.2 D 75KM 55kW
6+ maluch ma większy promień skrętu. Szybko siada zawieszenie na polskich drogach jak chyba w każdym japończyku
~rafał
Minivan 2.0 87KM 64kW
auto nie jest stworzone do wysicigów amimo to może pogonić kotanowszym vanom (już w szczegulności jerzei chodzi o bezawaryjność)
~remik
Minivan 2.2 D 75KM 55kW
kierowanie bez wspomagania to siłownia ale zwinna na maźa wjedzie wszędzie i wszędzie wykręci
~radek
specjalnie go nie testowałem ale po załadowaniu 2 ton jechal OK
~Mazda-E2200
Minivan 2.2 D 63KM 46kW
ogromny promien sKRETU !!! wspomaganie piekne nic dodac nic ujac...