Lista ocen Mazda MX-3 1.6 i 107KM 79kW 1994-1998 (28) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
jak dotąd bez najmniejszych problemów, wymiana filtrów, olei, płynów i innych pierdół w terminie owocuje bez awaryjną jazdą przez wiele tysięcy bez najmniejszych nieprzyjemnych przygód to już nie usterka ale to co może wkurzać to wymiana filtra paliwa - kino przedniej mareczki - dojście żadne
~w
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Zrób przegląd, wymień co trzeba (gł. w zawieszeniu, zwłaszcza jeśli mazda sprowadzana - w Niemczech wszystko jest ok a po 1000km na naszych wertepach zaczyna się dramat, bo niemiecki właściciel dawno nic nie wymieniał - wszystko działało - a tu nagle...) i zapomnij o naprawach. Auto się po prostu nie psuje.
~Uroczy
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Stara japońska szkoła robienia samochodów. Przez 3 lata posypał się termostat - nowy kosztował 30zł oraz głośniki tylne. Poza tym elementy eksploatacyjne - oleje, płyny, paski, świece itp.
~rook
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
W sumie nie było dużo usterek. Wymieniałem krańcówki drzwiowe, bo padły ze starości a tak to eksploatacyjne sprawy (hamulce, oleje, płyny itp.)
~cooldee@o2.pl
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
W moim egzemplarzu sporo drobnych usterek, tu oświetlenie, tam spryskiwacz tylnej szyby. Nie można się nudzić co miesiąc coś nowego ;D
~urwisek74
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Trochę słabo oswietlone są zegary, ale ogólnie tapicerka nie jest wykonana z kiczowatego plastiku.W moim samochodzie mam tapicerkę skórzaną wiec jest ok.
~TeDiX
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Oprócz modyfikacji, które jakby sam dołożyłem - perfekcja - czystej klasy japoński bezusterkowy samochód - lejesz i jeździsz
~Marcin
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Samochod jest praktycznie bezawaryjny, a jesli ktos umie szukac to czesci kosztuja grosze.
~Necro
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Delikatnie zaczynają mi plastiki skrzypieć na dziurawych drogach, pozatym nic.
~Paweł
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
podświetlenie niektórych przycisków nie działa, ale mi to nie przeszkadza