Lista ocen Mazda MX-3 1.6 i 107KM 79kW 1994-1998 (23) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PawcioJaro pawciojaro@orange.pl
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Auto oceniam na 4+. Jestem posiadaczem niecały rok. jestem zadowolony, aczkolwiem mam zastrzeżenia co do spalania, przy mojej nodze to średnio 10 litrów. Szkoda że zaprzestali produkcji. Apel do projektantów Mazdy: może jakaś kontynuacja tej cooltowej wersji???
~Mar
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Za tak niewielką cenę trudno kupić lepszy pojazd w segmencie samochodów sportowych. Jeżeli chodzi o części to uważam, że nie są one wcale takie drogie. Występuje sporo zamienników w dobrych cenach. Poprzednio miałem Lagunę i części były droższe.
~vitek87@o2.pl
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Cena bardzo dobra. Za ok 7000-8000 zł dostaniemy dobrze wyposażoną Mazdę. 2X air bag, klima, ABS, elektryka, etc. etc. Czego więcej chciec za takie pieniądze. Za wyposażenie, za rocznik zapłacisz pieniędzmi, ale wrażenia wówczas będę bezcenne :D
~Uroczy
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
MX3 można kupić za śmieszne pieniądze. Swoją, bardzo dobrze utrzymaną sprzedałem za około 7500zł. Jasne że można kupić taniej ale wtedy i tak wydamy zaoszczędzone pieniądze na naprawy.
~krzysztof.palinski@kiecana.com
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
To samochód kultowy - używany nie jest drogi, za to ciężko znaleźć dobry egzemplarz. Z reguły sa skatowane. Dobrze kupić po jakiejś kobiecie, czy starszym, kiedyś bogatym gościu.
~Jaaktozbyinny
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Za 10 tyśców mamy niezłe sportowe autko które w dodatku się nie psuje. Super! A w dodatku wersja 1.8 nawet przyspiesza! (czego nie można powiedziec o 1.6)
~w
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Nie warto szukać wersji starszych niż 1994. W 1994 auto przeszło f/l: pojawiły się nowe silniki, m.in. 1.6 DOHC, 107KM, i nowa deska rozdzielcza z 2xPP.
~Łukasz
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
wiele ludzi myśli że taka mx-3 kosztuje 30tys zl :) dlatego fajiejest mieć ten model - jeździsz furką za 10 tys, a więkzość myśli że jest inaczej..
~Rafał
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
za 7300 nie kupił bym takiej fury w takim stanie z 94 a to japoniec więc pożyje jeszcze długo - wystarczy dbać
~Pioko22
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
hmm jakby tu powiedzieć za taką cenę nie kupilbym nic lepszego(w sumie nawet jakby była wyższa i tak by za nią zapłacił)