Oceny Mazda MX-5 III Cabrio

Oceny Mazda MX-5 III Cabrio – wybierz silnik

Najnowsze oceny Mazda MX-5 III Cabrio

~Kubson
Cabrio 1.8 i 16V 126KM 93kW
Samochód sprawia mnóstwo frajdy i jest świetny na krótkie dystanse, do miasta. Zwinny, sprawny, ma wystarczający zasób mocy, do której z resztą z początku trzeba się przyzwyczaić. Wysoko na pedale i czule ułożone sprzęgło, wymaga praktyki. Tak samo jak z resztą z hamulcem. Mimo kontroli trakcji, z łatwością da się na 1nce wyprowadzić ją z równowagi na zakręcie, jeżeli tylko tego chcesz, a kontrola trakcji pomoże wrócić na prosty tor jazdy...
~Facet
Cabrio 2.0 i 16V 167KM 123kW
Auto doskonale spisuje się do jazdy codziennej, daje mnóstwo frajdy z jazdy i przyciąga wzrok przechodniów. Jest całkowicie niezawodne, nie ma \"typowych\" usterek. Ponadczasowy styl, sportowy wygląd, spalanie \"zwykłego\" samochodu... Co można chcieć więcej? Można mówić, mało mocy... Tu jest jej wystarczająco. Auto jest do jazdy, łatwo się nim wyprzedza, można się nieźle zabawić za sprawą tylnego napędu. I proszę nie bać się zimy, jazda tym...
~Lukas
Cabrio 1.8 i 16V 126KM 93kW
Odstresowywacz. Świetne auto, napęd na tył, możliwość opuszczenia dachu. ESP wyłącza się błyskawicznie szybckim wciśnięciem przycisku - nie wiem jak w najnowszej ND, ale jeśli tam trzeba czekać dłużej niż 1 sekundę to dla mnie dyskwialifikacja.
~piotr
Cabrio 2.0 i 16V R6 160KM 118kW
Zawsze jak kogos wioze pierwszy raz to usmiech z jego geby nie zchodzi przez cala droge. A co dopiero czuje kierowca ! Kolega po przejazdzce spedzil caly wieczor na otomoto szukajac czegos podobnego. Jesli ktos oczekuje przede wszystkim frajdy z jazdy przy akceptowalnych kosztach eksploatacji, to naprawde nie ma lepszego wyboru. Zadna przednionapedowka nie zaoferuje tyle zabawy co taki maly roadster.
~piżdżik
Cabrio 2.0 i 16V R6 160KM 118kW
rewelacja autko świetnie śmiga ,przyspieszenie dobre bardzo dobrze trzyma na zakrętach
~piżdżik
Dziennik kosztów dla Mazda MX-5 III Cabrio
8,3
~Fila
Cabrio 2.0 i 16V R6 160KM 118kW
fantastyczne auto, które można kupić za stosunkowo nieduże pieniądze
~chris
Cabrio 2.0 i 16V R6 160KM 118kW
Super silnik i zawieszenie ale to orginalny model 2.6 poj. tylko 500szt wyprodukowanych. wada brak dachu sztywnego i moze bedzie problem z czesciami i to jest najmniejszy problem.
~sklep@tapi.com.pl
Cabrio 2.0 i 16V 167KM 123kW
Ja nie spotkałem jeszcze Miatowicza który by na nią narzekał, a Ty? Auto jest genialne.
~Panzerglowa
Cabrio 2.0 i 16V R6 160KM 118kW
Nie mam zastrzeżeń. Bardzo dynamiczny, bardzo ładnie buczy :) (Silnik)
Mazda MX-5 III Cabrio