Lista ocen Mazda MX-6 II (28) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mbike@tlen.pl
Coupe 2.0 i 16V 115KM 85kW
Jak narazie nic oprócz dwóch usterk z którymi kupiłem to auto (dmuchawa i lewa elektryczna szyba). Godzina w internecie i przy użyciu dwóch śrubokrętów i lutownicy napraiłem to w ciągu dwóch godzin. Przy wymianie rozrządu zaleca się wymianę pompy wodnej ja tego nie zrbiłem i chyba zaczyna mi coś kapać. Ogólnie jeśli się dba o auto i regularnie kontroluje to nic się nie dzieje.
~barycjusz@tlen.pl
Coupe 2.5 i 24V 165KM 121kW
Ogólnie nie można narzekać bynajmniej mocowania elementow plastikowych jest troszkę niesolidne (być może to tylko efekt wyrobienia, wyeksploatowania - moja Mazdeczka ma już 12 lat )
~saffron
Coupe 2.5 i 24V 165KM 121kW
wszystko wykonane w wysokiej jakości, co najwyżej trochę trzeszczy, ale się nie psuje
~Matt
Coupe 2.5 i 24V 165KM 121kW
no coz te samochody maja juz lata wiec poza rzeczami ktore trzeba wymieniac to pare pierdolek mi siadlo.
~mariraul@poczta.onet.pl
Coupe 2.0 i 16V 115KM 85kW
kupiłem mazdkę kilka miesięcy temu i póki co do wymiany były tylko przewody wysokiego napiecia
~piotrols
Coupe 2.0 i 16V 115KM 85kW
mój egzemplarz ma duży prebieg i poza silnikiem 2.5 v6 dobrze znosi próby eksploatacji.
~havranek_2002@interia.pl
Coupe 2.0 i 16V 115KM 85kW
padlo mi podswietlenie zegarow:( odksztalca sie tapicerka przy poduszkach powietrznych
~j_a
Coupe 2.5 i 24V 165KM 121kW
Generalnie OK! Czasami męczą jakieś drobiazgi wychodzące po przebytej podróży przez Ocean (Canada)
~Zwierzaczek20
Coupe 2.0 i 16V 115KM 85kW
Jeżeli dba się o samochód, zmienia wszystko na czas...działa bez zarzutów.
~madhaus
Coupe 2.0 i 16V 115KM 85kW
no coz jak sie chce jezdzic trzeba zrobic to i owo ale ogolnie nie jest zle