Lista ocen Mercedes 190 2.0 D 72KM 53kW 1983-1989 (59) - Widoczność

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damian z Drezdenka
W201 2.0 D 72KM 53kW
przednia szyba duża co poprawia widoczność najlepsze jest to że jest duża maska i widok celownika to jest to
~190D_72KM_85r
W201 2.0 D 72KM 53kW
Tył, prawo, lewo, przód - jak panorama. Słupki nie przeszkadzają, w lusterku wstecznym ładnie widać całą jezdnię. Na boczne trzeba uważać - martwy punkt, jednak po dołożeniu malutkiego lustereczka obserwującego lewy martwy punkt można śmiało jechać, wyprzedzać, zmieniać pasy. Daję 5. Nawet w wysiedzianym fotelu, widać przód maski - można śmiało mierzyć przez celownik ;p
~Pity
W201 2.0 D 72KM 53kW
Widoczność jest dobra. Z przodu super efekt daje widoczna maska i gwiazda na jej końcu. Boczne szyby i tylna, ok. Mimo że 190 jest najmniejszym mercedesem z tamtych lat, czuć że siedzi się limuzynie :) Z tyłu przy cofaniu nie widać zderzaka, ale mi to nie przeszkadza. Jak się umie parkować, to się zaparkuje nie patrząc się nawet w lusterka :D
~Krzysztof84
W201 2.0 D 72KM 53kW
Znakomita widoczność, siedząc za kierownica widać idealnie zarysy maski i oczywiście gwiazdę J, ułatwia to w dużej mierze manewrowanie. Widok na boki jest również bardzo dobry a do tyły nie ma żadnych problemów. Wystarczy dobrze ustawić lusterka i nie ma żadnych problemów.
~keyser soze
W201 2.0 D 72KM 53kW
Wszystko widać, choć na początku nie mogłem się przyzwyczaić do \"wielkiej\" maski. Wydawała mi się ogromna. Sprawnie manewruje się na parkingu wszystko widać choć lewe lusterko powinno być większe.
~tomek44445@wp.pl
W201 2.0 D 72KM 53kW
Wszystko widać, z przodu z tyłu z boku, lusterka też dobrze spełniają swoją funkcję. Można również spojrzeć w kierunku gwiazd poprzez elektrycznie otwierany szyberdach;)
~Janusz
W201 2.0 D 72KM 53kW
Nie najlepiej jak dla mnie jestem wysoki, słabe lusterko boczne z prawej strony i od strony kierowcy tez nie najlepiej, z przodu gwiazda daje super wyczucie przodu.
~survi
W201 2.0 D 72KM 53kW
Po stronie kierowcy trochę zasłania boczna listwa ale się już przyzwyczaiłem, przód widać dobrze sprawny kierowca może na \"żyletki\" parkować
~kamil
W201 2.0 D 72KM 53kW
do przodu super do tyły wiadomo jak to sedan nie da sie precyzyjnie wycelowac. Reszta ok da sie wjechac wszedzie bez najmniejszych problemów
~Piotrek
W201 2.0 D 72KM 53kW
Nic mi nie przeszkadzało, poza zbyt niską przednią szybą - musiałem się kłaść na kierownicy, gdy czekałem na zielone na skrzyżowaniu.