Lista ocen Mercedes GLK (28) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zbyszek
Off-roader Facelifting 250 BlueTEC 204KM 150kW
Na początku parowały reflektory - tylko w zimie przy dużej wilgotności (była akcja serwisowa, która nie usunęła do końca problemu. Jest to jednak sprawa krótkotrwała. Para wodna wchodzi i wychodzi bez szkody dla reflektora). Aktualnie przy prawie 140tys km przestał się włączać tryb ECO ale nie jest to coś co przeszkadza tym bardziej, że się to czasem wyłącza samemu
~Badell
Off-roader Facelifting 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW
Trudno mi komentować, auto ma jeszcze 2,0 lata gwarancji więc kosztów nie ponoszę poza przeglądem, wiem że przy kolejnym będę miał jakąś wymianę w ramach akcji serwisowej. Powiem tak, poprzedniego E klasę serwisowałem 4 lata w ASO i ceny mają naprawdę korzystne a wiem co piszę bo mam jeszcze Mitsubishi i jest 300% droższy od Mercedesa w częściach
~Artur
Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW
Jakość części podła. pisałem wcześniej. Żeby się misa olejowa rozszczelniła po 5 latach i przebiegu 33000 km to skandal. Nawet hinduskie tata radzą sobie pod tym względem lepiej, zresztą. Nie spotkałe się aby nowe auto po tak krótkim czasie gubiło olej spodem, a troszkę nówek już kupiłem.
~Alan
Off-roader Facelifting 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW
Usterek brak, ostatnio akcja serwisowa z wtryskiwaczami ale zrobiłem ją bo nalegali, ja nic nie odczuwałem. Sorki jedna usterka, jak zamykam klapę bagażnika to słyszę pisk pneumatycznego systemu - chyba zareklamuje
~Jacek
Off-roader Facelifting 220 CDI BlueTEC 170KM 125kW
Dbam o auto i nie miałem (prawie) żadnej awarii. Raz padła rura turbo prowadząca do silnika. Zero dymienia ;-), wszystko zebrał DPF. Wymiana rury na oryginał i wypranie filtra załatwiło sprawę.
~1Unruhe1
Off-roader 3.0 350 CDI 4MATIC 224KM 165kW
Nic się nie zepsuło ale i przebieg mały.Jedynie czego żałuję że nie ma pełnej skóry. Podgrzewane siedzenia zimą sprawiły że jednak siedzenia są przybrudzone a auto ma przejechane niecałe 50 tys km
~Damian
Off-roader Facelifting 250 BlueTEC 204KM 150kW
Auto mam praktycznie od nowosci wiec ciezko mi sie wypowiedziec... na gwarancji Junge Sterne na razie tylko przeglad A zrobiony i wszystko bez problemow
~michalbgd
Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW
Na gwarancji serwis męczył się z modułami czujników parkowania( raz przód, raz tył), urwanym uchwytem od zwalniania hamulca postojowego
~Artman
Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW
Żadnych usterek w ciągu 2 lat. Podziwiam ludzi którzy psioczą. Tacy powinni kupowić Kia - 8 lat gwarancji, więc po co szarpać się z gwiazdą.
Dziennik kosztów dla Mercedes GLK
~Rico
Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW
mały przebieg, napiszę komentarz jeszcze raz po 15 tys. km, ale i tak lepiej niż nowa FABIA i GOLF, które kiedyś nabywałem