Lista ocen Mercedes GLK (29) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
Off-roader 3.0 350 CDI 4MATIC 224KM 165kW
Mercedes to nie tylko jakoś samochodu. To cała otoczka tej marki. Doskonale przygotowany serwis. Jeździłem kiedyś C270, które psuło się co chwilę. Ale jak serwis był przygotowany na wszystkie wypadki tego kiepskiego auta, to nieprawdopodobne. Wszystkie części natychmiast i nieziemsko kompetentna i uprzejma obsługa. Choćby dlatego warto wybrać GLK zamiast na przykład Forda Kuga. Auto z prestiżem i komfortem. Niemal nieograniczona możliwość...
~Tom
Off-roader 3.5 350 4MATIC 272KM 200kW
W cenie nowego auta segmentu "B" można kupić fajnego GLK które jest autem bardzo dobrze wykonanym , z dynamicznym i oszczędnym silnikiem a jego kształty cieszą oczy. Stały napęd na 4 koła daje poczucie bezpieczeństwa i zwiększa dynamikę auta (brak uślizgów kół podczas dynamicznego ruszania)
~Damian
Off-roader Facelifting 250 BlueTEC 204KM 150kW
Powiem tak w mojej wersji czuje sie jak w S-klasie a zaplacilem tylko 61.500 Euro w grudniu 2016 roku w salonie w Berlinie...Kupilem model przeznaczony dla prasy zachodniej z pelnym mozliwym wyposazeniem tego auta z przebiegiem 15.000 tysiecy...dlatego taka niska cena ;)
~Alan
Off-roader Facelifting 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW
ten typ samochodów jest wg mnie 30% droższy niż jego rzeczywista wartość, przypominam że ta sama skrzynia biegów, silnik, osprzęt jest w C klasie, tutaj wyjątkiem jest 4Matic i może on tak podnosi cenę
~1Unruhe1
Off-roader 3.0 350 CDI 4MATIC 224KM 165kW
Auto nie należy do tanich ale znaczek Mercedes kosztuje.Jednak i jakość jest na wysokim poziomie i ciężko się do czegoś doczepić ( to co preszkadza wymieniłem wyżej
~zk
Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW
porównywałem Volvo XC60, Toyotę RAV4, Outlandera, BMW X3 - GLK ma stały napęd na cztery koła - nie ma porównywalnego samochodu w tej cenie
~ŁySy
Off-roader 3.0 350 CDI 4MATIC 224KM 165kW
Jakos dobra cena jak dla mnie - troszke wygorowana ale jak to mowia co nie ktorzy " nie ma jazdy bez gwiazdy "
~Elc
Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW
Cena jak na swoją klasę jest dość spora, podobna do poziomu X3. Za to otrzymujemy auto świetnie wykończone bardzo dobrymi materiałami.
~Badell
Off-roader Facelifting 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW
Cena jest wysoka, nawet bardzo wysoka, na poziomie ok 200 tys można mieć Pajero w full wersji, no ale niestety mam sentyment do marki
~Artman
Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW
Cena zdecydowanie za wysoka jak na masówkę. W USA jest duża taniej i tutaj pole do popisu dla rodzimych fachmanów od marketingu.