Lista ocen Mercedes GLK (23) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zbyszek
Off-roader Facelifting 250 BlueTEC 204KM 150kW
Dokupiłem Webasto przy konfiguracji - genialna sprawa pod warunkiem że chodzi. Po 3 latach w mrozach ok -17 stC nie aktywowała się ale był komunikat, że jest za mało energii w akumulatorze (być może to to). Wentylacja ogólnie nie narzuca się i sprawnie działa, grzanie jak i klima, więc jest ok
~Damian
Off-roader Facelifting 250 BlueTEC 204KM 150kW
Ja posiadam najbogatrza wersje z dwustrefowym elektronicznym Climatronikiem i jest bardzo wzorowo...w wersji podstawowej trudno mi sie wypowiedziec...a i full opcja ma siedzenia z wentylacja wiec dlatego daje 5 gwiazdek -latem to prawdziwa przyjemnosc
~Rico
Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW
na razie ogrzewanie - podstawowa wersja układu ogrzewania/klimatyzacji spisuje się ok, choć czasem muszę korygować ją manualnie (kwestia gustu pewnie), czasem zbyt mocno szumi nawiew (albo zbyt cichy jest silnik ;) )
~Jacek
Off-roader Facelifting 220 CDI BlueTEC 170KM 125kW
Auto posiada dogrzewanie kabiny, więc nagrzewa się w ziemie szybko. Klimatyzacja działa jak należy. Nie widzę ani specjalnych zalet ani wad. Ot, po prostu standardowa klima mercedesa.
~Jarek
Off-roader Facelifting 200 CDI BlueEFFICIENCY 143KM 105kW
Samochod powoli sie nagrzewa - klima dosc skuteczna ale mozna ustawic jedynie cale stopnie - brakuje tutaj opcji nastawiania temperatury co 0.5 stopnia co jest standardem np. w VW.
~Alan
Off-roader Facelifting 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW
Działa świetnie, jedyna uwaga to użytkownik powinien wyrzucić standardowy filtr kabinowy, on nic nie filtruje i w korku wyczuwa się spaliny innych aut. Filtr węglowy pomaga
~michalbgd
Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW
Jak na nowoczesnego diesla to bardzo szybko nagrzewa kabine, wydajnośc klimatyzacji perfekcyjna. Sam system sterowania nawiewem bardzo logicznie pracujący.
~Artur
Off-roader 3.0 350 CDI 4MATIC 224KM 165kW
Jeszcze nie miałem okazji sprawdzić ogrzewania. Ale klimatyzacja działa perfekcyjnie. Wziąłem standardową. Spokojnie wystarcza
~ŁySy
Off-roader 3.0 350 CDI 4MATIC 224KM 165kW
Bardzo szybko sie nagrzewa i chlodzi, mimo czarnego koloru chlodze w lato bardzo szybkie
Dziennik kosztów dla Mercedes GLK
~Tom
Off-roader 3.5 350 4MATIC 272KM 200kW
autko szybko się nagrzewa w zimne, jak i szybko się schładza w letnie gorące dni