Lista ocen Mercedes Klasa A W168 (139) - Widoczność

Na liście zabraknie 126 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sir_ryszard
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Z racji tego, iż auto jest małe, tzn. krótkie bo na pewno nie wąskie widoczność jest okej. Przód jest charakterystycznie ścięty przez co w ogóle go nie widać. Nie jest to wadą, bo we wcześniejszych brykach również nie widziałem zbyt dobrze przodu, a można napisać, iż w ogóle go nie widziałem. Do tyłu w zasadzie bez problemu. Parkuje się świetnie ale mam jeden, dla mnie bardzo istotny mankament o czym wspomnę. Lusterka boczne są dzielone i...
~Macius
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Widocznosc? Pierwsze moje wrazenie bylo takie: co jest? To jakies akwarium?! Z czasem musialem opuscic fotel, bo przytlaczala liczba szczegolow dookola. To nie jest standardowy kompakt, w ktorym widac tylko czubki drzew zza rozbudowanej deski - tu widac wszystko! No i fotel ustawiony dwa razy wyzej niz normalnie swoje robi. Jedyna wada (choc trudno to wada nazwac) to parkowanie - to cholerstwo nie ma ani przodu, ani tylu. I do dzis dnia zawsze...
~robertson
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
widoczność z przodu jest bardzo dobra, niestety kłopoty pojawiają sie przy patrzeniu kierowcy do tyłu( późniejsze modele W169 mają elektroniczny system parkowania), sama tylna szyba jest stosunkowo niewielka, dodatkowo jest ona ograniczona zagło,wkami tylnich foteli, aby zwiększyc pole widzenia konstruktorzy sprawili zagłówki z \"dziurą\" w środku(no nieco poprawiło to widoczność), jednak należy jasno powiedzieć , że widoczność z tyłu jest...
~iron64
Mikrovan 1.7 CDI L 95KM 70kW
Widoczność całkiem spoko. Trochę małe lusterka, ale można przywyknąć. Lusterko środkowe to w sumie nieporozumienie jest. Zupełnie nie porównywalne z innymi autami. Tak jakby na siłę je tam dali. Ale jak wspomniałem do wielkości i widoku w lusterkach idzie przywyknąć, poza tym nie mam zastrzeżeń.
~iron64
~Jacek
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Jak w vanie. Siedzi się wyżej niż w typowym aucie, a więc widać też więcej. Dałem cztery gwiazdki z powodu zagłówków tylnej kanapy które przesłaniają widok do tyłu. Zdemontowanie środkowego rozwiązuje problem. W wersji clasic jest regulacja wysokości foteli kierowcy i pasażera!!.
~Adavin adavin@tlen.pl
Mikrovan 1.6 L 102KM 75kW
Widoczność w sumie nie jest zła ale mogłaby być lepsza. Masywne tylne słupki potrafią czasem zaskoczyć nagłym pojawieniem się innego auta tuż za nami zwłaszcza w mieście. Ale wystarczy przecież tylko przed zmianą pasa ruchu włączyć kierunkowskaz i zerknąć w lusterka!
~Damian
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
W tym modelu siedzi się wysoko, jest duża widoczność z szyby przedniej - nawet podjeżdzając blisko sygnalizacji jest mozliwość wygodnego obserwowania swiateł. Widoczność z tyłu jest ograniczona przez mały rozmiar szyby klapy bagażnika.
~wojtas52
Mikrovan 1.7 CDI L 95KM 70kW
Wysoko umiejscowiony fotel kierowcy zapewnia wspaniałą widoczność podczas jazdy. Niestety jedynym drobnym mankamentem jest widoczność do tyłu ponieważ sporo zasłaniają grube słupki wokół małych tylnych okienek bocznych co nieco utrudnia parkowanie.
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa A W168
6,8
10,8
~1211@wp.pl
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
Nie ma co przesadnie narzekac, jedynie przednie slupki troche za szerokie ale nie ma wiekszego problemu z przyzwyczajeniem, tymbardziej ze wiekszosc wspolczesnych aut miewa ten problem w wiekszym czy mniejszym stopniu.