Lista ocen Mercedes Klasa A W168 (153) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 112 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Edi
Mikrovan 1.7 CDI L 95KM 70kW
To jest ewenement. Jakby zapomnieli założyć amortyzatorów. A dłuższe poprzeczne nierówności... nie wiadomo czy auto stanie na tyłku czy nosie.
~Łukasz
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
Jest to male auto , krotkie wiec o duzym komforcie nie ma tu mowy ale czuc ze jedziemy mercedesem a nie panda. Tam gdzie mu mowisz tam jedzie.
~pszandala
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
super na zimę, pewne trzyma się drogi taki czołg na zimę super. Dobry na autostrady i równe drogi, gorzej z naszymi bocznymi dziurawymi drogami
~klasa A
Mikrovan 1.9 125KM 92kW
twardo zestrojone zawieszenie + niski profil opon zachęca do sportowej jazdy, jeśli szukasz komfortu to na pewno nie znajdziesz go w tym modelu mercedesa.
~max
Mikrovan 1.4 82KM 60kW
samochodem bardzo "buja" na naszych świetnych drogach, a na zakrętach ma się wrażenie że auto płynie, brak stabilności i niska frajda z jazdy
~sebastian_sz@NOSPAMpoczta.onet.pl
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Twarde zawieszenie, tendencja do użlizgu na wodzie, choć doskonale działa w tych sytuacjach ESP. Podczas ruszania czasem wykręca kierownicę.
~Kuba
Mikrovan 1.7 CDI 60KM 44kW
zawieszenie nie nadaje się na nasze drogi sprężyny nie wytrzymują pól roku jazdy podobnie jak reszta zawieszenia
~piotr
Mikrovan 1.7 CDI L 95KM 70kW
Elektronika robi swoje, doskonale wyważony. Po teście łosia inżynierowie zrobili kawał dobrej roboty - no cóż \"niemiecki porządek\"
~Poldi
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
Nasze drogi nie służą pracy zawieszenia również w tym samochodzie. Myślę, że jednak powinno ono być bardziej trwałe.
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa A W168
6,8
10,8
~ja
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Bardzo dobrze się prowadzi. Zakręty pokonuje bardzo pewnie. Niestety, stanowczo za twarde zawieszenie - bardzo daje sie we znaki.