Lista ocen Mercedes Klasa C (1069)

~Georgeee
Kombi T203 1.8 (C 230 Kompressor) 192KM 141kW
Fajne ,niepozorne,szybkie i ciche auto.Brak poważnych usterek ,głownie drobiazgi które łatwo i szybko można usunąc niewielkim kosztem.POniewaz nie jest tak skomplikowana jak W211 kosztuje utrzymanie nieporównywalnie mniej .Ceny cześci w hurtowniach naprawde na przystepnym poziomie.
~paplacchi
Sedan W202 2.5 Turbo-D 150KM 110kW
samochód super, jakby takie sprzedawali do dziś to ideał, no ale z używanymi tak bywa, że trzeba coś tam zrobić czasem, ale nie żałuje nigdy mnie nie zawiódł, zawsze docieram tam gdzie planuje w komfortowych warunkach bez zmęczenia
~Pck
Sedan W202 2.2 D 95KM 70kW
Mimo ze mój ciągle sie psuje to go pokochalem za komfort styl i charakter to samochod ktory uspokaja i odpreza po prostu daje dobry nastroj nie trzeba jechac 130 w trasie mozna 90 bo nie ma sie ochoty wysiasc albo odpoczac od jazdy
~pogipogus
Sedan W202 2.3 Kompressor 193KM 142kW
Doskonałych aut nie ma. Ale mój egzemplarz zasługuje na plusa. Mimo wieku i pewnych niedociągnięć obiektywnych... Silnik z doładowaniem mechanicznym - mieli głowę. Obecnie staje sie to standardem. a plusy? większa moc, siła przy spalaniu auta 130-150 konnego. a kompresor jest trwalszy od turbo!!! zero korozji.
3,5
~joh-ny
Sedan W203 2.0 (C 200 Kompressor) 163KM 120kW
jak na cenę zakupu to za te pieniądze powinno być o wiele lepiej,ale"siła gwiazdy na masce"robi swoje,reasumując to ostatni mój mercedes
~przodzi
Sedan W202 1.8 122KM 90kW
rdza rdza i jeszcze raz rdza, po każdej zimie coś nowego, wiele drobnych usterek ( ale auto zawsze odpalało i było gotowe do jazdy )
~pzaba
Sedan W202 2.0 Kompressor 192KM 141kW
Bardzo fajny samochód. Pokochałem Mercedesa. Choć ciekawość skałania do poznania jeszcze innych marek i wybrania tej najlepszej dla mnie... Tak czy siak, Mercedes jest w ścisłej czołówce.
~vich2@interia.pl
Sedan W203 2.1 (C 220 CDI) 143KM 105kW
Mercedes C klasa. Na ulicach niewatpliwie luksusowe auto nieosiagalny dla przecietnego zjadacza chleba. Jest odbierany jako drozszy niz w rzeczywistosci Otoz ci ktorzy tak mysla sa w bledzie...
2,5
~James
Coupe W203 1.8 (C 180 Kompressor) 143KM 105kW
Kupiłem auto bo niestety nie mogłem znaleźć nic innego (serio). Niby Mercedes. Niestety - porażka. Pod względem ilości miejsca nawet się na niego nie patrzałem. W zasadzie to są tylko 2. Dla kierowcy i pasażera to bardzo wygodne auto. Rdza jego bardzo lubi. Dodatkowo jest pełno małych, ale bardzo denerwujących rzeczy. Zamki szyją. Niestety nikt nie wie jak w Coupe je wyciągnąć. Sondy lambda padają (łącznie z katalizatorami). Szwankuje...
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa C
10,4
11,9
~mmpro 2
Mercedes Klasa C W204
Kombi T204 AMG 63 AMG 457KM 336kW
Świetny wóz. Praktyczny , szybki i dyskretny jeżeli chodzi o wygląd.
Mercedes Klasa C