Lista ocen Mercedes Klasa C (1068)

~perzu126
Sedan W202 2.2 D 95KM 70kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Jest super wygodne, oszczędne, w miarę niedrogie w eksploatacji. I do tego ma przyjemnie wykończone wnętrze. Nie wierzcie w przebiegi tych modeli na poziomie 200tys km! U mnie jest juz prawie 400tys km i oprócz zużycia skórzanej kierownicy i gałki zmiany biegów wszystko inne jest jak nowe. Trzeba uważać na korozję. Są egzemplarze zaatakowane przez rudzielca jak i bez. Jednak dotyka ona tylko elementy nie...
~gościu
Kombi T202 2.2 D 95KM 70kW
Świetne auto a wersja kombi po prostu super! Małe spalanie ergonomia, wygoda, komfort jazdy super! Jestem pozytywnie zaskoczony. Mój poprzedni mercedes był parę lat starszy ale to był jeden z najlepszych modeli w historii. Mimo, że nie spodziewałem się po c klasie za wiele to muszę przyznać że mogę go szczerze polecić każdemu kto lubi wygodnie i tanio podróżować.
~NANFYR
Sedan W202 2.5 D 113KM 83kW
Autko godne polecania dla kogos o spokojnej duszy to nie wyscigówka ale do spokojnej jazdy w zupełnosci wystarcza.Niesamowice komfortowe i prestizowe jesli ktos lubi pływac po drodze i cieszyc sie kazdym przejechanym km to polecam ale gdy ktos chce go katowac to nie jest odpowiedni samochód,nic z niego nie wycisniesz to jest mała limuzyna dla powaznych ludzi którzy dbaja o samochód.
~Przemo1024
Sedan W203 1.8 (C 200 Kompressor) 163KM 120kW
Dla mnie jest piękny mimo swoich lat. Zwłaszcza dotyczy bogatszych wersji (w tym opisywanej Elegance). Skóra wentylowana mimo swego wieku i przebiegu wciąż pięknie pachnie i jest w stanie niemal nowym (idealnym). Chromowane wykończenia listew i na klamkach dodają prestiżu oraz elegancji. Jedynie drewno wewnątrz auta wolałbym zamienić na aluminium, lecz wersji elegance to absolutnie nie przystoi.
~WDB Piotr
Sedan W202 2.5 D 113KM 83kW
Dałbym 4,75 za całokształt. 5 może dostać tylko samochód prosto z salonu.
~Szeryf
Sedan W202 2.2 D 95KM 70kW
Miałem rocznik 1993. Stary rupieć, ale jednak dobrze się prezentował. Wszelkie Peugeoty i inne Fiaty z tego rocznika i późniejsze blado przy nim wyglądały. Ze względu na wygodę, ergonomię, bezpieczeństwo i mega-niskie spalanie idealny był i na trasy i na miasto. Kupiłbym go jeszcze raz, ale ze względu na problemy z układem wtryskowym w silniku 2.2 (o czym piszę w \"poważnych usterkach\") wybrałbym silnik 2.5D, który ma \"normalną\" pompę...
~marlon
Kombi T202 2.5 Turbo-D 150KM 110kW
Świetny samochód, niezły komfort, lepiej jednak jeździ się nim w trasie niż w mieście, bardzo zwrotny ale taki diesel to ideał w trasy, bardzo solidne wykonanie, czuje się w nim bezpiecznie jak w czołgu.
~AAA
Kombi T202 2.5 Turbo-D 150KM 110kW
Dałbym nawet doskonale ale ta korozja mnie denerwuje. Z drugiej strony z opinii czytanych w necie to chyba ostatni model mercedesa tak udany. Opinie o nowszych modelach porażajace. Będę tym swoim jeździł aż sie rozleci a to może potrwać. Przy kupnie nie żyłować i kierować się stanem samochodu a nie ceną. Jak się nie trafi na spawaną minę to bedzie to dobry wybór.
4,1
~kraver_wawa@op.pl
Sedan W203 2.1 (C 220 CDI) 150KM 110kW
Ogólnie duża porcja komfortu, bezpieczeństwa, wyposażenia, które inni producenci traktują jako dodatkowe (6PP, ESP, BAS, ASR, podgrzewanie płynu spryskiwaczy, czujnik światła itd.), przy niezłej jakości wykonania (materiały, wrażenia estetyczne wnętrza pojazdu) i przeciętnej niezawodności.
~Marcin
Sedan W203 2.6 V6 (C 240) 170KM 125kW
Jak na razie jestem zadowolony. Rocznie robie około 15.000 km i od roku autko powaznie mnie nie zawiodło. Dość kosztowa jest codzienna eksploatacja i gdybym robił więcej kilometrów nie byłoby mnie stać na gwiazdę (nie wierzę w gaz) ale na razie jestem zadowolony.
Mercedes Klasa C