Lista ocen Mercedes Klasa C W204 (63) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Merc
Kombi T204 1.6 180 K BlueEFFICIENCY 156KM 115kW
Tu akurat to jest jakaś kpina. Ten samochód nie jest 5 osobowy a 4 osobowy. Z przodu może być, ale tylne nadkola ograniczają miejsce na tylnej kanapie niemiłosiernie-chociaż w sumie wynika to min. z zastosowanego napędu na tył i dążenia do optymalizacji rozkładu mas. Co do bagażnika to Mercedes podaje, że niby ma 450l. W rzeczywistości z pomiarów ADAC wychodzi około 340l. Dobrze, że chociaż jest pod podłogą bagażnika miejsce na koło zapasowe...
~perezes
Limuzyna 1.8 180 K 156KM 115kW
Porażka! Mam 185cm i ledwo się mieszczę, czuję się jak w puszce, nie wiem gdzie miałem oczy jak to kupowałem! Z tyłu jeszcze gorzej, kolanami dotyka się do fotela a nad głową niewiele miejsca. Gdy postawiłem fotelik dla maleństwa, z przodu nie daje się jechać, chyba że masz 150cm i lubisz jeździć na pionowo! Bagażnik może i nie mały, ale trudno dostępny. Ledwo włożyłem wózek i zostało bardzo niewiele miejsca. Na plus mogę zapisać otwieranie...
~Szymcio
Limuzyna Facelifting 200 CDI BlueEFFICIENCY 136KM 100kW
Posiadając 186 cm wzrostu odnajduję się w nim bardzo dobrze. Nad głową mam dobre 10 cm dodatkowej przestrzeni. Po bokach czuję się jak w Mercedesie W124. Jedyne co mnie irytuje to haczenie kolanem o konsolę, ale przy moim wzroście jest to nieuniknione w limuzynach. Inni pasażerowie nie skarżą się na brak miejsca. Auto charakteryzuje się niemałym bagażnikiem jak na te wymiary samochodu.
~bikepromotor
Limuzyna 2.2 220 CDI 170KM 125kW
No, w tym aucie mogę jeździć w moich glanach. Nie zahaczam butami o jakieś plastiki nad pedałem sprzęgła i hamulca. Pasażerowie z tyłu mają przeciętnie wystarczająco dużo miejsca na nogi i nad głową. Bagażnik wystarcza - to przecież kombi. Porównania typu: ten ma 30 litrów więcej w bagażniku, ale 2 cm mniej na tylnej kanapie nie mają dla mnie znaczenia.
~il Dottore
Limuzyna 2.2 220 CDI 170KM 125kW
Z przodu - grzech narzekać. Każdy jedzie wygodnie. Ja mam 186cm i tak jest jeszcze duży zakres regulacji w obie strony. Bez zarzutu. Z tyłu - przeciętnie, nie ma takich hektarów jak w E-klasie. Generalnie wóz bardzo wygodny ale ja z tyłu nie siedzę... ;) Bagażnik - znowu: OK, ale E-klasa łyka więcej, co nie zaskakuje.
~mmpro
Kombi T204 3.0 300 231KM 170kW
To samochód klasy średniej i powinno być lepiej. Z przodu zarówno pasażer jak i kierowca mają wystarczająco dużo miejsca. Z tyłu już nie jest tak różowo. Mało miejsca na nogi. Trzem osobom będzie zwyczajnie ciasno. Bagażnik za mały jak na kombi. Ale może to zboczenie po omedze gdzie wrzucałem wózek dziecięcy bez składania.
~mmpro 2
Kombi T204 AMG 63 AMG 457KM 336kW
Fotele z przodu genialne. Świetne skórzane kubły, które są bardzo wygodne nawet przy długich trasach a na dodatek dobrze trzymają. Tylna kanapa to standard. Miejsca na nogi w sam raz dla dzieci. Trzecie miejsce na środku za karę ze względu na tunel środkowy.
~tomikromi
Limuzyna 2.2 250 CDI BlueEFFICIENCY 204KM 150kW
Kierowca czyli ja mam bardzo wygodną pozycje (może nie jest zbyt dużo miejsca ale jest świetnie zorganizowane) z tyłu troche gorzej. jesli nie wozimy pasarzerów to kierowca moze miec ponad 2 metry wzrostu poniewaz fotel da sie tak daleko odsunąć
~Mateusz
Kombi T204 Facelifting 250 CDI BlueEFFICIENCY 204KM 150kW
Wczesniej jeździłem a6 i E klasą - jest tu znacząco mniej miejsca co nie znaczy mało. Ja 180 cm i 80 kg wagi pasuje tutaj idealnie, ojciec 189 cm i 110 kg wygląda nieco komicznie - auto jest dla niego zbyt małe poprostu.
~Majkel
Limuzyna Facelifting 200 CGI BlueEFFICIENCY 184KM 135kW
Ja oraz moja panna jesteśmy średniego wzrostu - 175 oraz 167cm - miejsca pod dostatkiem, spokojnie można się rozłożyć i nóżki wyprostować. Z tyłu nie jeździmy, dzieci nie mamy, ale "goście" na miejsce również nie narzekają.