Lista ocen Mercedes Klasa E (929)

~dryguś
Kombi S210 2.0 136KM 100kW
dobre zadziwiająco tanie auto mnie wyszło dwa lata temu z opłatami 16 tysięcy cena spada jak poparcie dla pisu,pewnie za rok to za dychę nie sprzedam ale co tam.
~w210classic@wp.pl
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Super komfortowe autko, moze nie jest najtansze ale za jakosc i komfort sie płaci.Łatwe w parkowaniu pomimo gabarytów, dobrze sie prowadzi, płynie... :D Jakosc wykonczenia wnetrza,drewniane wstawki.Jak w swiatyni :)
~RAFAL
Mercedes Klasa E W211
Kombi S211 2.1 (220 CDI) 170KM 125kW
swietny samochod. Polecam wszyskim doceniajacym komfort i jakosc wykonania. trzeba sie liczyc z kosztami ale czego sie nie robi dla przyjemnosci z jazdy.
3,3
~Andy102
Mercedes Klasa E W213
Limuzyna 2.0 220d 194KM 143kW
Samochód obarczony dużym ryzykiem awarii !!! Totalnie nie polecam !!! To mój pierwszy mercedes i od razu klapa... Proszę i ostrzegam nie kupujcie tego gów...a !!! Miałem w swoim życiu dużo nowych samochodów, ostatnio audi A6 /c7/. To był ideał, nic się nie psuło... Ten mercedes kosztował mnie 330 tys. PLN i same problemy... Ostrzegam- zastanówcie się 10 razy zanim podejmiecie decyzję o zakupie.... Jest to z pewnością mój najgorszy pod...
~Kierowca
Mercedes Klasa E W212
Limuzyna 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW
Wewnatrz bardzo ergonomiczny, wszystko na swoim miejscu. Wygodny do dalekich podroży. Na szczegolna uwage zasluguja fotele. Mi na poczatku nie przypasowalo zawieszenie- malo komfortowe. Pierwsze tygodnie nie ufalem mu na zakretach... z czasem przyzwyczailem sie ale nie prowadzi sie jak np BMW czy Audi. Na krytyke zasluguje bagaznik, po pierwsze nieregularny ksztalt, szczegolnie w przedniej czesci ( polkole za fotelami) co powoduje trudnosci w...
~wrocławianin
Mercedes Klasa E W211
Sedan W211 1.8 (200 Kompressor) 163KM 120kW
Krótko i na temat - klasa PREMIUM. Wygodnie, pewnie, bezpiecznie, cicho. Jeżdżenie na długich dystansach to sama przyjemność z jazdy. Włącza się 6 bieg, tempomat i oddaje się frajdzie z jazdy. Nie rozumiem tak niskich ocen tego modelu na tym serwisie, albo jakieś oszustwa albo gruba przesada. Na pewno bym kupił drugi raz ten sam model.
~Paweł
Mercedes Klasa E W212
Limuzyna 250 CGI BlueEFFICIENCY 204KM 150kW
Nie zamieniłbym tego auta na żadne inne z tej klasy samochodów. Spędziłem w e-klasie ponad 100000 km i nie żałuje wyboru. Jak to mówią bez gwiazdy nie ma jazdy :-)
~Piotr
Sedan AMG 5.0 AMG 347KM 255kW
auto uważam za rewelacyjne , ma juz swoje lata a trudno było by znaleść coś równie fajnego do jeżdznia. Auto bardzo zwrotne a na pewno porównując z pick-upem, bezpieczny rozmiar , skrzynia automatyczna doskonała na trasę i do miast doskonałe na rodzinne wyprawy jak użytkownik zaakceptuje 11-12 l/100km
~tomaszek355
Sedan 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Jednym słowem Mercedes w210 2,9 turbo diesel to trafny wybór dla ludzi którzy chcą trafić do świata mercedesa i samochodów klasy wyższej średniej godny polecenia. Auto które jeśli kupione w stanie przynajmniej dobrym odwdzięczy się jazdą bez awarii chyba że kupisz tzw;okazję czy interes życia za 6000 to wybacz lepiej szukaj golfa mondeo czy audi 80 dla mnie cudo brak u tylko climatronica
~Starszak
Sedan 3.0 TD 147KM 108kW
Na doskonałe napewno nie zasługuje.Nie jest za urodziwy chociaz to rzecz gustu.Jest drogi ale to pewna legenda prestiż Taka jest filozofia tej marki ze ma byc nie dla każdego i nie jest to jego wada ale cecha charekterystyczna.
Mercedes Klasa E