Lista ocen Mercedes Klasa E (929)

~krasy zwierz
Sedan W211 2.1 (200 CDI) 122KM 90kW
Posiadam W211 w wersji elegance, 4 strefowa klima, pełna elektryka. Nie rozumiem narzekań na układ SBC. Jeżeli odpowiednio zadbamy o ten układ, nie będzie sprawiał kłopotów. Narzekania na wizyty w serwisie też nie rozumiem, decydując się na zakup W211 trzeba założyć ze utrzymanie kosztuje więcej niż utrzymanie Tico.
~zpomorza
Sedan W211 2.7 (270 CDI) 177KM 130kW
Samochód bardzo mi się podoba, komfortowa limuzyna. Samochód reprezentacyjny. Nie zawsze jak się ma droższy samochód to trzeba w niego wkładać pieniądze. Na pewno jeszcze pare lat nim pojeżdze i każdemu go polecam !
~Bloku
Mercedes Klasa E W213
Limuzyna 2.0 220d 194KM 143kW
Samochód zachwyca. Każdy kto go ogląda bądź ze mną jedzie jest pod bardzo dużym wrażeniem. Jest cicho, skrzynia działa rewelacyjnie, jest szybki (7,3 do setki) choć tego nie czuć bo to duża limuzyna
3,3
~seastar@seastar.pl
Sedan W211 3.2 V6 (320) 224KM 165kW
Samochód ładny, nowoczesny, bogato wyposażone wersje nie odbiegają od Bmw czy Audi. Lecz z uwagi na awaryjność, ciągłe serwisowanie w ASO nie dysponującym samochodem zastępczym, kosztami i jakością obsługi drugi raz bym go nie kupił. Powiem więcej - nigdy więcej nie kupię mercedesa. Przechodzę na japońskie
~Krnąbrny rajdowiec
Kombi S210 3.2 CDI 197KM 145kW
Jest to zupełnie inny wóz, niż legendarne w123, w124, czy w126, ale idąc z biegiem czasu, nie mogło być inaczej. Nie można bać się tego auta, bo jest na prawdę bardzo dobre, ale nie można też na nim oszczędzać. Koszta nie są najniższe, ale auto jest wdzięczne.
~Typiszcz
Sedan 2.2 150KM 110kW
Generalnie jestem pasjonatem marki i jestem bardzo zadowolony z tego modelu. Poprzednie modele Mercedesow posiadanych przeze mnie: W115 200D W123 300D W201 200D W124 200E i obecne W124 E220 95r. automat :] W124 to ostatni 100% Mercedes :D Pozd...
~jocker.as@poczta.fm
Coupe 2.0 136KM 100kW
Kawał dobrego samochodu. Solidny i niezawodny. Poza tym auto dla prawdziwego konesera i miłośnika motoryzacji. Takich Coupe już nie ma!
~Kombi 97\' e mail : mech30@wp.pl
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Gdyby nie rdza to autko byloby idealne :) . Jednak przy tych wszystkich plusach rdze mozna zwalczyc , a autko jezdzi rewelacyjnie , wiec w 100 % polecam !!
~Tomek Gubin
Sedan 2.7 CDI 170KM 125kW
Po przesiadce z Audi A6 C5 (2003r) 1,9 TDI-131KM jestem bardzo zadowolony. Automat i silnik w Mietku to jest TO!!! Polecam niezdecydowanym. 1,9 TDI miałem w poprzednich czterech autach i postanowiłem zmienić no coś mocniejszego. 170 KM w mercu daje radę. Szukając swojej gwizdy nie kierowałem się najniższą ceną. Merc miał jedną z najwyższych cen na portalu aukcyjnym, mimo to kupiłem go i nie żałuję
~auuuuu
Sedan 2.0 136KM 100kW
Moje auto ma 15 lat jest w wersji avangarde pełna opcja bez automatu i navi. Nie jeden sedan średniej klasy najnowszej produkcji nie osiągnie tego poziomu co już dość leciwy merc, audi czy bmw. Kupiłem w miarę pewne auto, sprawdzone i nie żałuje nawet złotówki, doskonale się prezentuje i jeździ. Problem tego modelu tkwi w tym iż ludzie kupują bardzo wyeksploatowane auta, diesla poniżej 200tyś raczej nie ma na rynku. Potem ludzie dziwią sią ze...
Mercedes Klasa E