Lista ocen Mercedes Klasa E W210 Sedan (162) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 182 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~HolyCrom
Sedan 2.2 D 75KM 55kW
Jest to jak wspomniałem spory samochód więc jest w nim miejsce, na to nie można narzekać.\"Wielotorbowa\" wyprawa w trzy osoby jest wygodna i nie trzeba się ograniczać z ładunkiem. Bagażnik wiele pomieści, ale nie jest to kombiak, więc do niego nie ma co porównywać. Wygodnie jedzie 5 osób, 7 też da radę, ale już mniej wygodnie. Jako kierowca na pewno nie czuje się klaustrofobicznie, a jednocześnie czuje się pełną kontrolę nad samochodem i...
~Jaskun
Sedan 3.2 220KM 162kW
Wnętrze samochodu bardzo mi sie podoba. Drewniane wstawki z jasną szarą skórą dają niesamowity efekt. Mimo wieku (95r) fotele wyglądają naprawdę przyzwoicie - drobne spękania są widoczne tylko przy ściśnięciu ręką. Jestem wysoki i jak wysiadałem z wcześniejszych aut po dluzszych podrozach (150km+) (seicento hehe, opel astra F kombi, nissan navara) to zawsze bolaly mnie plecy. Tutaj fotele sa rewelacyjne i siedzi mi sie wygodnie. Tyl tez...
~Bonzo
Sedan 3.2 224KM 165kW
Auto w środku jest obszerne, choć do Chryslera 300M nie ma porównania. Miejsca zaś jest trochę więcej niż w W124, szczególnie z tyłu. Bagażnik podobnie do W124, nie wiem ile litrów ale dla mnie - starego kawalera po regeneracji, ktory o dzieciach na dziś dzień nic nie wie - aż nadto. W sumie jedne drzwi i jeden fotel przeze mnie jest uzywany, mógłbym mieć więc spokojnie wóz jednodrzwiowy, bezbagażnikowy :).
~Rafał
Sedan 2.0 CDI 115KM 85kW
Tu nie ma co narzekać. Auto jest duże, dość wysokie i szerokie także 4 osoby mają pełen luksus. W trójkę z tyłu też jest nieźle no chyba, że jedzie gruby, kula i bania to się gniotą :) jedyne czego trochę żal to fotele- tu dobrze trzymają na zakrętach i są wygodne coś jak air maxy nike na nogach ale w w124 był to naprawdę fotel (jak w domu) wygodny, szeroki aż chciał sie spać.
~warning74@wp.pl
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
:) przeeeestrzen, kierowca i pasazer maja go pod dooostakiemmm, az echem sie odbija, idealne auto rodzinne, dzieci, osoby wysokie nawet bardzo nie beda narzekac,na taxi tez idealne, miejsca na nogi z tyłu wiecej niz w w124,Duze wygodne podłokietniki dla kierowcy i na tylniej kanapie bardzo poprawiaja komfort podrózny, w tylnim podłokietniku jest apteczka.
~BB
Sedan 2.0 CDI 115KM 85kW
Bardzo duża ilość miejsca dla kompletu pasażerów. Więcej miejsca niż w W211, nie będzie narzekał raczej nikt niezależnie czy ma 160 czy 200cm wzrostu. Przy odsunięciu fotela na max do tyłu pasażer średniego wzrostu może wyprostować nogi i nie dotknąć ściany przedniej. Bagażnik spory, jeden z większych w klasie.
~kapsel23
Sedan 2.2 CDI 143KM 105kW
Miejsca jest bardzo duzo wszedzie.W bagazniku zmiesci sie naprawde duzo.Autem czesto jezdze z Anglii do Polski i spowrotem i naprawde potrafie zmiescic w nim duze ilosci wszystkiego.Nie jest to kombi ale jak na sedana jest super.Jezeli chodzi o pasazerow to tez napewno nie beda narzekac.
~TheBenzOrNothing
Sedan 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Przestrzeń jest ogromna, w samochodzie jest wygodnie i jedynym problemem jest to co zrobić z prawą ręką, bo można prowadzić go jednym paluszkiem. Na szczęście jest pełno schowków i między drążkiem skrzyni biegów i lodówką jest specjalny schowek na... frytki ;)
~piotr1988_17
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Ogólnie w środku okular jest większy od poprzednika czyli W124, czyli nawet osoby jadące z tyłu nie powinny narzekać. Ja mam 193 cm wzrostu i za kierownicą czuję się doskonale, tak jakby to auto było dla mnie skrojone. Dodatkowo seryjny podłokietnik daje komfort.
~grzegorz gti autohandel handluje samochodami tak więc mam duże porównanie i wiem o co chodzi
Sedan 2.2 CDI 143KM 105kW
dużo miejsca mam 186cm wzrostu i jest super do tego pompowany powietrzem fotel i elektrycznie ustawiany we wszystkich pozycjach rewelacja,tyl jak juz pisalem w ergonomii super wygodny i miękki ale dla 4 osób ,5 juz trochę ciasnawo ale lepiej niz w innych autach ,godne polecenia
Mercedes Klasa E W210 Sedan