Lista ocen Mercedes Klasa E W210 Sedan (149) - Widoczność

Na liście zabraknie 195 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~warning74@wp.pl
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Co tu dużo sie rozpisywac, duze powierzchnie przeszklone,+ przeszklony szyberdach przez ktory doswietla sie wnetrze. Pomimo duzych gabarytów 5m można z łatwoscia wyczuc auto.Szyby zielone atermiczne saint gobain, czujnik deszczu w szybie na trasie jak pada super ułatwienie.Aha i składane elektrycznie tylnie zaglówki, polecam złozyc przy cofaniu jak sa z tyłu pasazerowie, zrobia mine zdziwienia jak sie zoża, fajny bajer !!Z przodu dumnie...
~Bonzo
Sedan 3.2 224KM 165kW
Nie ma tragedii. Widać dobrze. Dodatkowo rozpatrywane auto wyposażono w układ Parktronic, ktory ułatwia precyzyjne zaparkowanie pojazdu, jest także indeksowane lusterko zewnetrzne prawe, po włączeniu wstecznego - ustawia się na tylne prawe koło co jest dodatkową pomocą. Jak dla mnie jednak jest to bajer zbędny - dobry kierowca powinien sobie radzić bez takich gadżetów, podobnie jak nikt nie nauczy się matematyki używając tylko kalkulatora.
~Grzegorz
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Wszystko tak jak powinno byc, lusterka samościemniające sie,podgzewane, szyby atermiczne, dobra widocznosc w kazdym kierunku. Pneumatycznie kładzione tylnie zagłówki zwiększaja widocznosc przy cofaniu a mina pasazerów jak sie składają bezcenna... Przyczepiłbym sie do wycieraczki z czujnikiem deszczy bo działa jak chce, zeby działała poprawnie musiałbym wymieniac wycieraczke co roku zeby nie mazała szyby wtedy czujnik działa OK.
~Maciej
Sedan 2.7 CDI 170KM 125kW
Widoczność z przodu szczególnie dobra, ponieważ poza pięknymi widokami można podziwiać jeszcze lepszą gwiazdę na masce. A tak poważnie widoczność doskonała, słupki nie przeszkadzają. Jeżeli chodzi o widoczność przez tylną szybę myślałem, że będzie źle bez zamontowania czujników parkowania, jednak dosyć łatwo wyczułem tył i bez problemów parkuję w nawet małych miejscach.
~Jaskun
Sedan 3.2 220KM 162kW
bardzo dobrze. Malutki detal - Czasem zacina mi się tylnia roleta - belki się nierówno składają i tak jakby haczą, że silniczek nie jest w stanie pokonać oporu. To czasem utrudnia np. parkowanie tyłem w nocy, kiedy po jeździe chce się spuścić roletę dla lepszej widoczności. Może trzeba tylko poruszać tymi belkami - szczerze powiem, że nic nie robiłem w tym kiernku hehe :)
~HolyCrom
Sedan 2.2 D 75KM 55kW
Fotel można sobie oczywiście ustawiać, jak chyba wszędzie i po odpowiednim ustawieniu widać wszystko. Gwiazdka dokładnie pokazuje gdzie się maska kończy, lusterka są spore, regulowane elektrycznie to nie ma problemu z cofaniem i widocznością. Tył trochę jest zasłonięty przez bagażnik, ale nie więcej niż w innych sedanach.
~zorro
Sedan 3.0 Turbo-D 177KM 130kW
Widocznosć poprawna, nie ma sensu wymagać cudów od dużego sedana. Dużą zaletem jest fabryczny parktronic, samoczynnie obniżające się lusterko boczne po wbiciu wstecznego biegu. Nie przepadam za rozwiązaniem 1 wycieraczki na przedniej szybie - szybko się zużywa i nie zbiera zbyt dobrze.
~w210classic@wp.pl
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Widoznosc doskonała, przeszklony szyberdach dobrze naswietlone wnetrze, zielone atermiczne szyby z czujnikiem deszczu.Składane automatycznie tylnie zagłówki z przycisku na desce ułatwiaja parkowanie, a mina pasazerów na tylnich siedzeniach bezcenna :)
~Mbmbmbmbmbmb
Sedan 2.3 150KM 110kW
Tylną szyba słaba widoczność, przód i boki okej. Trzeba się przyzwyczaić do powiekszajacego lusterka w którym widac tył . Do drzewa będzie 1,5 metra a jest wrażenie ze zaraz się przywali. Kwestia przyzwyczajenia
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa E W210 Sedan
7,8
11,0
13,8
~Wojtek Werty
Sedan 2.8 193KM 142kW
Widoczność z przodu i po bokach jest bardzo dobra. Minus sie należy za tylną szybę przez którą kierowca niewiele widzi. Konieczne są czujniki parkowania. Na szczęście są takie do samodzielnego montażu co w lato zamierzam uczynić.
Mercedes Klasa E W210 Sedan