Lista ocen Mercedes Klasa E W210 Sedan (195) - Całokształt

Na liście zabraknie 149 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damianek84@o2.pl
Sedan 3.0 TD 147KM 108kW
Super auto ! Bardzo wygodne i jest czym przycisnac! Ogólnie innego modelu bym nie kupil a nie mowiac o tym ze tego to nie sprzedam szybko!
~nooka25@o2.pl
Sedan 2.3 150KM 110kW
Świetne auto. Mały autobusik dla małych niemieckich emerytów. Nie zamieniam sie. Weselsze od beemki. Polecam najlepiej z większym silnikiem.
~Zz
Sedan 3.2 224KM 165kW
Samochód jest OK. Kupiłem go w maju. Miałem kilka problemów ale wystarczyło odłączyć pod komputer i od końca maja nic sie nie zepsóło. Polecam
~kkonieczny02@vp.pl
Sedan 3.2 4-matic 224KM 165kW
w przebiegu jw. wysiadła uszczelka w łączniku przy wspomaganiu kierownicy,jedna uszczelka pod wtryskiem ,maty grzewcze w siedzeniach i dwa sworznie zwrotnicy
~hhj
Sedan 2.2 D 75KM 55kW
Nie mogę zbyt narzekać ponieważ kupiłem go rozbitego trzeba było wstawiać ćwiartke.Kilka razy rosypała mi się skzynia,padła turbina oraz pękła przednia szyb.
~sebog6
Sedan 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Mam go trzy lata i wg. mnie to schrottwagen. Nie jest to egzemplarz po przejsciach, poprostu sie sypie no i moze tylko silnik jest ok.
~erha2@wp.pl
Sedan 2.4 170KM 125kW
Samochód się często psuje . Cieknie z mechanizmu wspomagania układu kierownicy. Wskażnik paliwa działa wadliwie [zasiarczają się styki]
~hajwi@poczta.onet.pl
Sedan 3.2 220KM 162kW
Samochód wygodny,szybki a przy tym ekonomiczny i niezawodny.Jedynym problemem jest brak literatury serwisowej umożliwiającej drobne naprawy.
~Marek Litti
Sedan 2.2 CDI 143KM 105kW
Bezawaryjność, doskonale dopracowane wnętrze zapewniające duży komfort jazdy dla pasażerów i kierowcy sprawia, że jazda tym samochodem to przyjemność.
~alberciks
Sedan 2.0 Kompressor 186KM 137kW
Merc ma 14 lat i jak na współczesny okres wypada jeszcze nieźle, jedynym problemem jest blacha, gnije i daje popalić.
Mercedes Klasa E W210 Sedan