Lista ocen Mercedes Klasa E W210 Sedan (195) - Całokształt

Na liście zabraknie 149 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Sedan 2.2 CDI 143KM 105kW
Samochód z salonu w Polsce. Ostatni miesiąc produkcji modelu W210. Dlatego dopracowany do perfekcji. Bardzo drogi, ale wart wydanych pieniędzy. Trzeba dbać a wtedy jest nie do zajechania.
~Piotrossy
Sedan 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Wygodny sedan z ogromnym wnętrzem, komfortowe zawieszenie, automat i oszczędny, niezawodny diesel, czego chcieć więcej od limuzyny? Ciężko znaleźć coś lepszego w tej cenie.
~bini83
Sedan 2.0 136KM 100kW
Eleganckie,super wygodne autko,praktycznie bez awaryjne,solidna maszyna !! Bez Gwiazdy Nie Ma Jazdy ! I to jest fakt !! Jedyny minus korozja ,częściej występuje w młodszych modelach.
~Jaskun
Sedan 3.2 220KM 162kW
Z auta jestem bardzo zadowolony. Do swojego egzemplarza nie mogę się przyczepić. Trzeba tylko dbać o powłokę lakierniczą i wszelkiej maści odpryski, przetarcia zabezpieczac na biezaco.
~Ramon
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Gdyby nie ta blacha byłoby bardzo dobrze. Nie oceniałbym negatywnie tak do końca tych usterek. W końcu samochód ma 12 lat i chyba jest po \"taryfie\", więc nie jest źle
~DamianSiema
Sedan 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Naprawdę jest to bardzo dobry samochód. Wręcz idealny. Teraz chcę wymienić go znów na E tylko w nowszej generacji. Choć i na tym mogę tłuc kilometry. Auto wygodne i niezawodne.
~Mercedesiwo_290
Sedan 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Ten samochód jest naprawdę godny polecenia. Mimo tego ze ma już 11 lat do tej pory ładnie się prezentuje, budzi respekt, a jazda nim to prawdziwa przyjemność...
~pan_wyskers
Sedan 2.0 CDI 115KM 85kW
jak dla mnie to auto nie ma żadnych poważnych minusów, wygląda fajnie, dobrze się jeździ, mało pali,jeśli nie jest wyjeżdżone (pow.400tys km)to na pewno jest godne polecenia
~Tomaszek
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Gdyby nie nieco za słaby silnik, byłby to dla mnie samochód idealny. Szukając E-klasy skłaniałbym się jednak ku modelowi 300TD. Spalanie o 1-2 litry wyższe, a dynamika duużo lepsza.
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa E W210 Sedan
7,8
11,0
13,8
~krizz
Sedan 3.0 TD 147KM 108kW
Mój wymarzony samochód. Nawet gdybym dysponował większymi pieniędzmi kupiłbym W211. Może w bogatszym wyposażeniu, choć z drugiej strony próżność to choroba której nie lubię...
Mercedes Klasa E W210 Sedan