Lista ocen Mercedes Klasa E W210 Sedan (133) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 211 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ramon
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
W przeciwieństwie do drobiazgów tu wyskoczyły mi dwie poważniejsze sprawy. Wymiana pompy hamulcowej i remont przekładni kierowniczej \"listwowa\" - rozszczelniła się, ale przy 12 latach eksploatacji myślę że i tak nieźle. Najgorsza jest \"blacha\". To gnije w oczach.
~Bonzo
Sedan 3.2 224KM 165kW
Na razie nie było, ale wóz mam dość krótko (zrobiłem jakies 10 tysiecy), więc tu miarodajnej opinii nie wystawię. Zresztą, pojazd kupiłem jako auto przejściowe, na jakiś czas. Aktualnie będzie on powoli do sprzedania
~Andrzej
Sedan 2.2 CDI 143KM 105kW
o samochód trzeba dbać, na szczęście elektronika pozwala w porę zauważyć nadciągające problemy i w porę dojechać do warsztatu. Jak na tyle km co nim przejechałem psuje się naprawdę mało. (zmieniłem tarcze hamulcowe, sworznie, przegub)
~Adam W.
Sedan 4.3 279KM 205kW
Niestety auto dość często się psuje. W ciągu roku padł przepływomierz, czujnik obrotów wału, koło pasowe i najgorsze to katalizator czego skutkiem jest przegrzany silnik nadający się w tej chwili do remontu albo wymiany.
~alberciks
Sedan 2.0 Kompressor 186KM 137kW
Korodujące przewody hamulcowe wykonane ze stali zamiast z miedzi. (Skandal) Przecież to podstawa bezpieczeństwa. Gnijąca blacha na całym samochodzie to cios poniżej pasa jak na taką markę.
~piotr1988_17
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
W moim przypadku nie było żadnych problemów z autem. Dowiózł mnie wszędzie do celu bez żadnych problemów. Ale trzeba pamiętać o tym że to nie jest to samo co poprzednicy czyli w123 i w124.
~Jaro
Sedan 2.8 193KM 142kW
Nie wiem, co tutaj napisać. Mój samochód zawiódł mnie tylko raz - bateria w autoalarmie się wyczerpała... Poważną wydaje się tylko korozja, ale to chyba typowe dla tego modelu...(niestety).
~w210classic@wp.pl
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Podobno trzeba uwazac na zawieszenie bo na polskich drogach jest troche bardziej zawodne,zreszta kto jak dba tak ma.Silnik bajka, skrzynia równiez bardzo trwała konstrukcja.Lubi rdzewiec karoseria niestety...
~Krzysiek
Sedan 2.7 CDI 170KM 125kW
Poważną usterkę miałem raz, kiedy to zepsuł mi się zawór EGR, oprócz tego nic złego się nie działo, to auto potrafiło jeździć sprawnie nawet na uszkodzonej turbinie.
~Rafał
Sedan 2.0 CDI 115KM 85kW
Zapchany EGR (czyszczenie 300zł) i rdza na błotniku po za tym na razie nic tylko wymiany części, które się zużywają + eksploatacyjne( wahacz, sworzeń, oleje etc.)
Mercedes Klasa E W210 Sedan