Lista ocen Mercedes Klasa E W210 Sedan 2.0 136KM 100kW 1995-2002 (16) - Silnik

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LArys
Sedan 2.0 136KM 100kW
Kupując mojego mercedesa miał on już 15 lat, przejechane tylko 92 tys, serwis aso, jezdziła jakaś pani z ambasady 43rocznik, auto kompletnie wyposarzone(skóra clima itd.)Zapłaciłem za niego tyle co za dwa takie same lompy, ale to spowodowało bezproblemową eksploatację przed 30 tyś. wymienia sie olej filtry i zarówki. aha silnik bezobsługowy, nie robi z samochodu rakiety, ta jednostka słuzy do kulturalnej jazdy, najlepiej zaskakuje powyzej 140,...
~użytkownik
Sedan 2.0 136KM 100kW
Hm, niby to nie było najgorsze auto ale muł straszny. Cichy co prawda, jednak jak na oryginalne 165000, które w nim miałem to wiele usterek występowało, np przepływomierz, przepustnica, silnik wycieraczek, elektryczna szyba, poleciał wydech praktycznie cały, zawiecha itp. Nie wiem, może tak się psuł bo był mało jeżdżony. Ale za to jak gnił!! Jak ugryzione pozostawione samopas w koszyku jabłka na 3 tygodnie.
~jojo
Sedan 2.0 136KM 100kW
Super autko, bardzo ciche bardzo ekonomiczne, uważam że ma dobre osiągi jak na takmałą pojemność w stosunku do masy. W mieście jeżdżąc spokojnie 136PS w zupełności wystarcza, jest wręcz aż nadto. W trasie bajka, jak depnę to do 200 leci jak szalony bez oporów.
~Maciej
Sedan 2.0 136KM 100kW
Biorąc tak duże auto z takim silnikiem i oczekiwać osiągów sportowych jest nieporozumieniem. Ten silnik pozwala na komfortową i ekonomiczną jazdę bez palenia gumy i ścigania. Jego konstrukcja jest prosta, co jest jego zaletą, bo jest mniej awaryjny.
~kokesz79
Sedan 2.0 136KM 100kW
Kultura pracy wysoka, czasami na biegu jałowym pasażerowie pytają czy to auto zgasło ? czy tak cicho chodzi? Nie bierze oleju, świetnie się spisuje na instalacji LPG.
~Ahmed
Sedan 2.0 136KM 100kW
Moglby byc troche zrywniejszy, ale coz, to tylko 2 litry. Jak na te mase to ciut za malo, jednak wg. mnie koniki sie budza dopiero wtedy, jak sie przekroczy 70, 80 km/h
~bini83
Sedan 2.0 136KM 100kW
Silniczek w tym autku pracuje w miarę cicho,jeżeli chodzi o dynamikę to nie oczekujmy tu rewelacji,kupując takie autko nastawmy się na komfort !!!
~Czarny
Sedan 2.0 136KM 100kW
do spokojnej jazdy idealny,przy sportowych ambicjach kierowcy troche mu brakuje szybkosci
~tomaszpiniecki@hotmail.com
Sedan 2.0 136KM 100kW
to nie auto sportowe,ani do ciagania lawet,do normalnej jazdy wystarcza.
~Mic
Sedan 2.0 136KM 100kW
Troszkę za mały silnik ale jak sie rozpędzi to idzie, 160km/h.
Mercedes Klasa E W210 Sedan