Lista ocen Mercedes Klasa E W210 Sedan 2.7 CDI 170KM 125kW 1999-2002 (7) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej
Sedan 2.7 CDI 170KM 125kW
Auto ma pewne mankamenty takie jak elektryczność. Czasami kabelki nie stykają od tylnego światła i bez lekkiego uderzenia w lampę żarówka nie zaświeci. Szyna od fotela kierowcy, dzięki, której można przesuwać fotel do przodu lub do tyłu jest zastana i trzeba użyć na prawdę dużo siły lub drugiej osoby żeby ten fotel przesunąć. Przy kupnie tego samochodu z poprzednim właścicielem 30min staraliśmy się go ruszyć z miejsca przy pomocy WD40. W...
~Gizas
Sedan 2.7 CDI 170KM 125kW
Praktycznie bezawaryjny. Regeneracja alternatora, wymiana sprężyn, bo zwyczajnie przerdzewiały, uszczelka wału, świece żarowe, końcówka drążka kierowniczego, pod koniec zaczęło huczec łożysko w tylnym kole, ale wymieniłem żeby nikt nie marudzil. Na 9 lat użytkowania i ponad 130 tys. km to wg mnie niedużo. Tym bardziej, że wszystko robiłem własnym sumptem w domowym garażu.
~Krzysiek
Sedan 2.7 CDI 170KM 125kW
Sporo drobnych usterek, przepalone wyświetlacze, samootwierające się szyby, ułamany przycisk przestawiania lusterek, spalona mata grzewcza w fotelu, zepsuty napęd w comandzie, zepsuty wentylator dmuchawy no i blacha !
~wester
Sedan 2.7 CDI 170KM 125kW
Jak narazie wszystko działa :) Lubi w niektorych miejscach podrdzewiec ale na to jest dluga gwarancja.
~al
pierdoły, żaróweczki, łącznik stabilizatora
~zi@gold.pl
Sedan 2.7 CDI 170KM 125kW
Często palą się żarówki , nie wiem dlaczego
~Tomek Gubin
Narazie brak