Lista ocen Mercedes Klasa E W210 Sedan 3.0 D 136KM 100kW 1995-1997 (6) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~D...
Sedan 3.0 D 136KM 100kW
Łozysko w skrzyni biegów, i głowica - plan itd. Niestety świece żarowe trzeba wkręcać na smar grafitowy-chyba. W przeciwnym razie póżniej nie można ich wyjąć. W moim przypadku dużo psuli mechanicy, robili jedno a uszkodzili drugie... ale to nie wina sam. tylko człowieka. Trzeba szukać zadbanego egzemplarza. Przebieg np. 300tys.km to będzie minimum ale przy odp. exploatowaniu zrobi 2 x tyle.
~A
Sedan 3.0 D 136KM 100kW
Parę razy (2) komputerowi odbiło, co skończyło się błędem EDC i zatrzymaniem na drodze. Zawór odcinający paliwo podobno nawalił - raz wymiana zaworu pomogła, później po burzy znowu ten błąd wyskoczył, ale reset komputera spowodował, że samochód znowu bezproblemowo jeździ. Poza tym niekiedy zawiesza sie immobileiser i unieruchamia na pare minut samochód.
~PM
Sedan 3.0 D 136KM 100kW
Trzeba uwazac na zawieszenie bo od polskich drog szybciej sie wybija zwlaszcza z tylu i skrzypi, poza tym blacha lubi rdzewiec, no i raz mialem problemy z elektryka...
~Adamos
Sedan 3.0 D 136KM 100kW
Nie mam problemu z żadnymi usterkami. Wymiana oleju i filtrów i na tym koniec. Jeździ dalej:)
~Paweł
Sedan 3.0 D 136KM 100kW
Brak. Klucze zakurzone, ręce czyste. Po prostu nuda:-) bo zostało mi tylko sprzątanie i pucowanie:-)
~Marek
Sedan 3.0 D 136KM 100kW
Nigdy mi się nie zdarzyło
Mercedes Klasa E W210 Sedan