Lista ocen Mercedes Sprinter III (13)

2,5
~pozko
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
Jestem zawiedziony. Jest to mój 2-gi mercedes, poprzednio jeździłem starą ,,kaczuchą\'\' 300D rocznik 93 i takich problemów nie było, tamto auto zrobiło 480 tys. km do pierwszego remontu silnika.
~CHEDAR
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
Nie wiem dlaczego ludzie tak narzekają na 313CDI, mi sprawuje się idealnie, wtrysk miałem wymieniany tylko jeden i to na gwarancji jeszcze, z uprzejmości mercedesa, ale trzeba zauważyć że leje tylko BP Ultimate, przy przebiegu 450 tys km jest ok.
~Lelu
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
Nie ma lepszego samochodu dostawczego niż Sprinter. Każdy wie, że Fiat, Ford i Renówka to ch.. nie ciężarówka. Może jest mniej komfortowy niż Renault, mniej żwawy niż przednionapędowy Ford, droższy niż Fiat, ale jest super. Po prostu super. W tym roku będzie nowa 318 średnia.
~marcar@marcar,pl
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
zawsze kochałem merca i ze sprintera jestem zadowolony ale ostatnio vito tak dało mi sie we znaki, że kupilem sobie dodatkowo lt 35 2.5 tdi \'02 i... wiecej nie chce merca. jedyna wada a dla nie których byc może zaleta - to mniejszy prestiz jak sie podjezdża do klienta. mało pali: 8 litrow on naprawde da sie osiagnąc, sztywniejszy w koleinach a reszta paki jak w mercu.
3,8
~kmkl
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
W sumie to sam nie wiem jest to mój I sprinter, i nie ukrywam, że chyba jedank nie ostani, ale napewno już nie ta generacjia czyli do 2006 roku. Mam nadzieję że te nowe spritery zasługują na swoją cenę. A pozatym jest to chyba jedyny bus z najmocniejszymi jednostaki napędowymi. Inne prównywalne busy żeby osiągnąc porównywalne parametry mają więkrzą poj. silnika od. 0,2 nawet do 0,5l., co się skoleji przekłąda na więkrze spalanie.
3,6
~Duch Dziadka
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
...generalnie samchod jest fajny...zrywny silnik, pakowny, i przede wszystkim reprezentacyjny...byc moze nie na ta wersje silnikowa sie skusilem...
~rajder
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
jest naprawe dobrze. Pełno elektryki, czójników, róznych systemów itp. auto gorąco polecam, miałem do wyboru nowego lublina 2,6 tdi 115KM , albo sprintera z 2004 313cdi 2.2cdi , wybrałem sprintera, i kosztował mnie 6 tys. mniej jak nowy lublin.. Narazie jestem b. zadowolony, mam nadzieje że tak zostanie.
2,9
~Morgan28
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
Mielismy wczesniej Sprintera 212 tdi z 98. Pancerny samochod niezniszczalny tylko blacha zerdzewiala brat poprawil fabryke nabil mu dwie podluznice przez cala dlugosc auta powycinal wszystkie zerdzewiale elementy zeszlifowal i popiaskowal potem pomalowal. I dobrze zrobil bo ten mercedes pojezdzi jeszcze grubo 500tys km nie to co ten nowy. Jest wygodniejszy wiecej miejsca i bardziej przemyslany kokpit ale jest rowniez duzo delikatniejszy i...
4,1
~sprint
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
dziwi mnie kilka osób które narzekają na ten samochód, ja w swoim mam jeszcze oryginalne klocki. Najbardziej mi się chce śmiać z tego idioty wyżej, który napisał, że auto łamie się po załadowaniu 2.5T na pakę. Chłopie weź może najpierw instrukcję i zobacz jaka jest maksymalna ładowność. Naładuje jeden z drugim 2T na pakę i zapnie przyczepę z następnymi 2T, a potem płacz, że auto się sypie.
1,8
~wre
Furgon 213 CDI 129KM 95kW
Beznadzieja, słaby, po 100 tys. remont silnika - poodkręcały się w środku śruby. (Silnik)