Lista ocen Mercedes Vaneo (40) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kinga
Minivan 1.7 CDI 75KM 55kW
Kupiłam to autko głównie z nadzieją ,że marka gwarantuje mi niezawodność- niestety bardzo duże rozczarowanie.To zepsuł się regulator nawiewu-250zł to poszedł rególator wycieraczek, na silnym mrozie pękają końcówki pióra wycieraczek-nie da się tego dziadostwa dokupić -musisz człowieku kupić całą wycieraczkę ,a to już ponad 130zł, poszedł mi silniczek natrysku tylnej szyby - dałam spokój - nie naprawiam bo to kolejne 250zł
~Vaneo 1,6 + LPG / 82KM
Minivan 1.6 82KM 60kW
plastiki niezbyt solidnie przymocowane do siebie, tani materiał, dziwny dostęp do żarówek reflektorów po zdemontowaniu zbiorniczka z płynem spryskiwaczy ale da się ogarnąć, troszkę korodujące nadkola i drzwi ale z tego co widzę to wszystkie nowe auta tak mają :( na szczęście profile gruba jak dzwon i nie korodują jak w Fordzie Galaxy (może to duperele ale proszą to piszę..)
~Zmierzch marki Mercedes
Minivan 1.6 102KM 75kW
plastiki trzeszczą - jeszcze w okresie gwarancji wszystkie nawiewy się zepsuły...:-( a drugi raz już po gwarancji ...:-( central zwariował i zapala mi światło po przejeździe torów tramwajowych..:-( serwis jest bezradny (miałem już 2 podejścia i nic...!!!) tłumaczą to zaprojektowanymi drzwiami suwanymi....coś słabe to wytłumaczenie, gdyż miało to być największą zaletą Vaneo...:-)
~sebapie@poczta.onet.pl
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
styki dzrzwi przesuwnych nie łączą przez co światełko w kabinie zapala się na nierównościach i centralny zamek wariuje,łuszczący się plastik przy drzwiach przednich i włącznikach el. szyb,a i woda stoi pod kloszem trzeciego światła stopu przykręconego wkrętami metalowymi jak we fiacie 126p t r a g e d i a
~Janek
Minivan 1.6 82KM 60kW
Sporo drobnostek się psuje. W moim egzemplaży przez 10 tys km miałem już awarię, wycieraczek, przerdzewiał i odpadł tłumik, alternator szlag trafił prz tym pompa siadła. Wyświetlacz na desce rozdzielczej jest niczym choinka - świecą chyba ze 4 kontrolki. Ale auto jeździ.
~logistyka_trans
Minivan 1.6 82KM 60kW
Nic nigdy nie strzeliło w trakcie jazdy. Wszystkie materiały i przeglądy na bieżąco. Radio odmówiło posłuszeństwa ale to nie wina Mercedesa tylko mechanika który odłączył nam akumulator na przeglądzie. Po zaprogramowaniu radio jest cacy.
~Właściciel
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Vaneo jest mało dopracowanym modelem mercedesa , chodzi o detale ręczny lata obudowa foteli -bez wyobraźni chrom matowieje kierownica lżej chodzi we fiacie plastyk odpada z kierownicy nawiewy lataja lakier zchodzi podwozie puchnie (rdza)itp.
~Marcin
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Jedna awaria spryskiwacza tylnej szyby w drugim roku, poza tym zwykłe zuźycie z upływem lat: akumulator, alternator, niedawno pompa wtryskowa. Zacinający się mechanizm montażu tylnych siedzeń.
~Starszy
Minivan 1.6 82KM 60kW
Mało jeżdżę tym samochodem (głównie wakacje i ferie zimowe) ale mogę powiedzieć, TAK - Mercedes Vaneo z silnikiem benzynowym i oryginalną Holenderską instalacją sekwencyjną jest niezawodny
~Pablo-05-
Minivan 1.7 CDI 75KM 55kW
Wymiana przepalonych żarówek z przodu jest dość ciężka i nietypowa, troszke kruche plastiki oraz delikatne wnętrze (urwana rączka przy drzwiach itp.), problemy z głośnikami i seryjnym radiem