Lista ocen MG ZR (19) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ktosktowie
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
Zalezy o czym mowimy - hamulce seryjne naprawde dobre - tarcza 286 przod tyl 260 przy tej masie daja rade - staje jak wryte - niestety reszta nie nadaza ;) Zawieszenie zbyt twarde i slabowybierajace dziury w pl warunkach. Fatalny balans auta (nagle przejscia pod - nadsterownosc - nie do opanowania) taki typowy gokart ba belce skretnej z tylu - jezeli szukasz czegos co pewnie trzyma sie w zakrecie przy duzej predkosci na dziurawych polskich...
~Grzegorz
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
No, tu jest po prostu FANTASTYCZNIE. Twardy, niewygodny, ale to nie może być wadą, bo taki ma być. Ale zakręty - poezja. Wkręca się przepięknie i nie znam lepiej i łatwiej jadącego bokiem przednionapędowca. Ustalmy - jeśli chodzi o "ustawienie" samochodu do zakrętu na szutrze, to nie jeździłem łatwiejszym samochodem - puszczam gaz, lecę bokiem, kontra, gaz i dokładnie tam gdzie chcę poślizg się kończy. Na asfalcie to trzeba...
~MG ZR
Hatchback 1.4 105KM 77kW
To chyba największy atut tego auta...przyklejony do drogi, prowadzi się jak po szynach. Mimo stanu naszych dróg i faktu że jest sztywne i niskie zawieszenie zadziwiająco trwałe. Reaguje na każdy ruch kierownicy. Prowadzenie tego auta to przyjemność
~PopeY
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
trzyma się drogi z racji seryjnie obniżonego i utwardzonego zawieszenia...w zakrętach przy większych prędkosćiach wykazuje się podstereownością...nie ma co liczyć na komfort to auto ze sportowymi aspiracjami...niko twardo no i koła 17"
~moja_wawa@op.pl
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
Rewelacja. Czułe, bezpośrednie przełożenie - masz wrażenie pełnej kontroli nad pojazdem i bezpośrednego styku z podłożem. Wprowadzenie w boczny poślizg prawie nie możliwe (trzeba byc idiotą, albo zawodowcem). Bardzo twardy.
~Kwaśniak
Hatchback 1.8 120KM 88kW
Jest twardo sztywno ale jakoś nie do końca czuje się pewnie w tym aucie przyznam że e46 zrobiło na mnie dużo większe wrażenie w kwestii pewności prowadzenia po ostro pokonywanych zakrętach.
~szmyrus87
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
cos wspanialego:)) trzyma sie drogi jak przyklejony szybko reaguje na kazdy ruch kierownicy sprawiajac przy tym niesamowita frajde z jazdy:DD
~will-bert
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
Rewelacja!!!! alfa 156 ma zawieche super, ale mg zr jest bardziej twardszy i bardziej komfortowy! (dla mnie max zdziwienie) niż alfa 156.
~amigo
Hatchback 1.4 105KM 77kW
Twarde zawieszenie powoduje, że autko nie boi się zakrętów. Świetne zawieszenie ale nie na nasze ,,cudowne,, polskie drogi :/
~Waldek-Kraków
Hatchback 1.4 105KM 77kW
Rewelacja jak na przednionapędówkę.Prowadzi się prawie jak gokarta.Warunek-17 calowe felgi.Bardzo czuły układ kierowniczy.